22:13
Зустріч з батьками майбутніх першокласників

Щовесни наприкінці навчального року в Глобинській гімназії №1 проходять традиційні зустрічі адміністрації з батьками майбутніх першокласників. 12 травня 2017 року актова зала нашого навчального закладу знову гостинно приймала майбутніх членів нашої шкільної родини. З батьками зустрілися директор гімназії Скляр К.І., заступники з навчальної та виховної роботи – Яворська Л.К. та Гордовська А.П., майбутні «мами» «першачків» - класоводи Проценко Ж.О., Бондаренко О.А. та Данченко А.В., практичний психолог Калчугін В.М. та логопед Бессарабова Т.М. Педагоги познайомили батьків з правоустановчими документами – Статутом гімназії, двостороннім договором, що укладається між навчальним закладом та батьками гімназистів, умовами зарахування учнів до гімназії, правилами внутрішнього розпорядку, режимом роботи навчального закладу, історією та традиціями Глобинської гімназії, нашими досягненнями та планами на майбутнє.

Проценко Ж.О. презентувала батькам поради щодо підготовки майбутніх першокласників до навчання в гімназії, запропонувала тести для визначення готовності дітей до навчання. Професійними порадами поділилися Калчугін В.М. та Бессарабова Т.М.

По закінченню зустрічі батьки мали можливість поспілкуватися з майбутніми класоводами їхніх дітей та познайомитися з класними кімнатами, де будуть навчатися учні 1-х класів.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 144 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]