13:19
Зустріч крізь роки

      Історія школи - це її неповторні, дивовижні, яскраві випуски різних років. Це золоті і срібні медалі, переможці предметних олімпіад. Це видатні спортсмени, талановиті артисти всіх шкільних свят.

     Школа… Це слово в кожного викликає свої спогади, почуття та емоції. Найчастіше – це дитинство, сміх, радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята, походи… І вчителі, які спливають час від часу в твоїй памяті, від яких ти взяв щось для себе.

     Школа… Колись ти бурхливо жив у ній, вчився, ріс і мужнів, а тепер вона живе в тобі тихо і непомітно, але вона завжди присутня, готова зринути у памяті у будь-яку хвилину і інколи хочеться повернутися у її багатоголосся і дзвінку радість, в ту дитячу безтурботність, де все було так просто і легко. Хочеться відчути той політ фантазій на грані здійсненності. Це справді найкращі роки у житті людини.

     Час летить і змінює все, що нас оточує. Життєва дорога людини також мінлива і непередбачувана. Лише фото, на яких зафіксована мить юності залишається незмінним.

     По різному склалося життя у випускників гімназії. Десь там, за межами, вирує складне життя. А в школі все залишається незмінним, простим і зрозумілим. Дорогі випускники, гімназія завжди рада зустрічати вас у своїх стінах, бо ви її діти, її історія, її гордість.

 

Категорія: Останні новини | Переглядів: 940 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]