18:12
Зустріч "Герої нашого часу"

      Як часто кожен з нас замислюється над такими словами, як «герой», «патріотизм», «гідність», «свобода»? Останнім часом чимало говорять про патріотизм, особливо сьогодні, коли постає питання про любов до рідної землі, уміння і бажання її захищати навіть ціною власного життя. Є люди, які обожнюють красу рідного краю, користуються її благами, але скаржаться на оточення; є такі люди, що люблять минуле і критикують сьогодення; є й такі, кого мало хто знає, але вони своєю невтомною працею примножують матеріальні цінності; є герої, які зі зброєю в руках захищають честь і незалежність своєї держави, віддаючи за неї життя, є люди, які допомагають цим героям на Сході, волонтери.

     21 листопада до гімназії завітали справжні герої і патріоти свого міста, своєї держави на захід «Герої нашого часу», присвячений Дню Гідності та Свободи.

     Інна Авраменко – випускниця гімназії, заступник голови Глобинської районної державної адміністрації, волонтер, депутат Полтавської обласної ради, член фракції політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО, і просто тендітна жінка із великим серцем.

     Михайло Осадчук – військовий комісар Глобинського РВК, учасник військовий дій легендарної 72 бригади ім. Чорних Запорожців.

     Артем Тригуб – випускник гімназії, механік-радіотелефоніст у відділенні зв’язку та інформатизації в Глобинському РВК, учасник бойових дій у Краматорську, Вуглегірську, Дебальцево, висоті 307,5 (опорний пункт «Валера» поблизу с. Санжарівка), це людина, яка перед запрошенням на захід сказала: «Хіба я герой? Я йшов в АТО, керуючись звичайними людськими якостями».

     Ярослав Хименець – учасник Майдану в Києві, співзасновник ГО «Волонтерський рух Глобинського району», людина з великим серцем, яка не може стояти осторонь чужих проблем.

    Василь Михайлович Калчугін – історик, психолог в Глобинській гімназії, учасник Майдану, людина творча, креативна, захоплюється туризмом.

    Розмова була живою, цікавою і невимушеною. В ній взяли участь учні старших класів, які не говорили завченими шаблонними фразами, а висловлювали свою думку та розповіли про свої перші кроки волонтерства.

     В кінці заходу Інна Авраменко нагородила Аллу Петрівну Гордовську та Сергія Олександровича Макайду грамотами Полтавської обласної ради за значний особистий внесок у національно-патріотичне, військово-патріотичне виховання молодого покоління та активну громадянську позицію . Вітаємо!

     Справжні герої живуть серед нас, але їхня скромність не дозволяє афішувати про це на загал. Так, це звичайні люди зі своїми почуттями, переживаннями, емоціями, амбіціями, уподобаннями, улюбленими заняттями (наприклад, стрітбол), зі своїм гумором, люди розумні, освічені (наприклад, перечитали Ремарка), і найголовніше, зі своєю душею, яка як дзеркало відбивається в їхніх очах.

    Патріотизм живе у кожному з нас - ми вивчаємо, винаходимо, досліджуємо, творимо, перемагаємо. Також патріотизм проявляється , здавалося б, на перший погляд і в таких простих речах, як у ввічливому ставленні до людей, прибраному за собою сміття після пікніка, допомозі військовим на Сході. Це і робить з нас людей, справжніх громадян своєї країни. І саме від молодого покоління залежить, якою Україна буде у майбутньому.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 228 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]