20:17
Злети і перемоги року, що минає

Історія нашого навчального закладу вже давно перетнула столітній рубіж. Від земського училища – до гімназії – це не лише зміна назви, статусу. Це важка робота, це перемоги, це успіх учнів та їх наставників. Нині славу колишніх випускників продовжує і примножує молоде покоління. І нам сьогодні є чим гордитися!

Цього навчального року 50 гімназистів стали учасниками районних предметних олімпіад і вибороли 24 призові місця, з них – 10 перших місць! З 8 учнів-переможців, які взяли участь в обласному етапі олімпіад, 5 зайняли призові місця! Це - Пархоменко Вікторія, Лобода Дарина, Юрченко Олексій, Бойко Дмитро, Семенова Аміна! 4-те місце зайняв Федосов Владислав – лише 0,2 бала не вистачило Владу до трійки призерів. Але це серйозна заявка на перемогу.

Цьогоріч гімназисти написали 4 науково-дослідницькі роботи в структурі Малої академії наук України. 3 роботи стали переможцями районного етапу, а дослідження Пархоменко Вікторії та Мороз Владислави стали призерами обласного етапу конкурсу.

А всього за 2003-2017 роки гімназисти стали авторами 79 наукових розвідок. УСІ 79 робіт стали призерами районного етапу.

З них переможці районного етапу - 71

Призерів обласного етапу – 41

Переможці обласного етапу - 3

Призери Всеукраїнського етапу – 2 роботи.

10 призових місць в українознавчих конкурсах ім. Т.Шевченка та Петра Яцика.

А ще – конкурси «Кенгуру», «Геліантус», «Соняшник», «Бобер», «Левеня» та багато інших! Це – кропітка щоденна праця!

Досягнення педагогів та учнів Глобинської гімназії відзначено у збірці Видавничого центру «Перлина» «Майбутнє Полтавщини – талановиті діти» та «Педагогічна еліта Полтавщини» та на Міжнародному форумі "Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку". Серед небагатьох навчальних закладів Полтавської області і єдиним у Глобинській територіальній громаді відзначено та високо оцінено інноваційну діяльність педагогічного колективу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка.

Баскетбольна команда гімназії (і хлопці, і дівчата) у цьому навчальному році вибороли І місце у районних змаганнях серед школярів, а волейболісти стали 2-ми та 3-ми відповідно!

А ще цьогоріч ми маємо двох чемпіонів України з вільної боротьби! Це наші гімназисти, Сашко та Марійка Коваленко – рідні брат та сестра, учні 10-Б та 9-А класів! Бійцівських якостей їм не позичати. А їх надзвичайна цілеспрямованість може послугувати за взірець іншим. Відтепер на юних переможців чекає чемпіонат Європи, що відбудеться в липні 2017 року в Боснії і Герцеговині! Ми щиро вітаємо наших юних чемпіонів і бажаємо подальших успіхів на міжнародних змаганнях!

Ми вітаємо тих, хто зійшов цього року і на шкільний Олімп. Нехай сьогоднішні перемоги наших учителів і учнів виблискують золотими розсипами досягнень нашої альма-матер, і кожного року плоди нехай збільшуються. Актори і поети, спортсмени і переможці олімпіад, співаки і переможці міжнародних конкурсів назавжди залишать яскравий слід в історії навчального закладу, у дружному шкільному колі.

Завершується ще один навчальний рік – рік складних випробувань, рік самоствердження, рік долання перешкод. Та які б випробування не стали на шляху – це лише стимул для розвитку, для вдосконалення. І ми йдемо вперед – до скорої зустрічі, першовересень!

Категорія: Останні новини | Переглядів: 654 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]