09:49
Зі святом тебе, рідна гімназіє!

Є на планеті дороге серцю місце – рідна школа. Стрункі ялини, горять золотом клени і каштани, бабине літо снує павутину спогадів. І кожного ранку, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись у єдиний бурхливий потік, прямують сюди діти. І так багато років… Обличчя… Обличчя… Але ти, гімназіє, пам’ятаєш усіх: скуйовджених і охайних, бешкетників і сором’язливих, веселих і сумних. Ти – начало всіх начал.

З 9 по 13 жовтня у Глобинській гімназії №1 ім. В.Є.Курченка було весело й гамірно, адже саме так і має проходити Тиждень гімназії, присвячений 142-й річниці від Дня народження школи. Кожного дня відбувалися різноманітні цікаві заходи, в яких могли взяти участь учні, батьки, вчителі та випускники різних років.

У понеділок усі мешканці нашої шкільної родини могли насолодитися переглядом фільмів у межах проекту «Вони творили історію Глобинської гімназії №1» та поринути в казковий світ дитинства та спогадів.

У вівторок відбувся традиційний огляд класних кімнат. Компетентне журі у складі начальника відділу освіти виконкому Глобинської міської ради О.І.Іванченка, представників адміністрації навчального закладу, шкільного парламенту, батьківського комітету визначило переможців огляду, яким на святковому концерті було вручено грамоти у різних номінаціях.

У середу було проведено акцію «Чистодвір», адже у передсвяткові дні завжди кожен прибирає свою садибу. Працювали дружно як вчителі, так і учні. Були розподілені обов’язки. Частина дітей прибирала класні кімнати, інші – подвір’я. По закінченню роботи всі з гарним настроєм розійшлися по домівках. Попрацювали на славу!

У четвер у кожному класі пройшли години спілкування, присвячені історії гімназії, а також святам, які ми відзначаємо 14 жовтня – Дню українського козацтва та Дню захисника України. Важким і тернистим був шлях України із сивої давнини і до сьогоднішніх днів. Та й сьогодні на Сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Підтримати добровольців і військових, тих, хто наближає перемогу над російськими загарбниками – наш обов’язок.

Цього ж дня для учнів 5-6 класів було організовано квест «Козацькому роду нема переводу», в якому нащадки козаків повинні були показати свої знання, винахідливість, таланти та волю до перемоги. Чи достойні вони наших предків-запорізьких козаків, чи ні?

Оцінювали гру команд шановні члени козацького кола.

Козацькі отамани отримали у голови козацького кола маршрутні аркуші свого бойового походу, який пролягав станціями «Козацька історія», «Як козаки мультики відгадували», «Козацькі прислів’я», «Козацькі побрехеньки», «Козацька кухня» та ін. За підсумками квесту «Найспритнішими» було визнано команду 5-А класу, «Найкмітливішими» – команду 5-Б класу. «Найактивнішими» стали учні 6-А класу. Перемогу ж здобули «козаки» 6-Б класу.

А грандіозним завершенням Тижня гімназії стали благодійна ярмарка та святковий концерт «Родинне коло».

Категорія: Останні новини | Переглядів: 356 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]