16:36
Життя гімназії в 2016-2017 навчальному році

     

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

     

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає "поміж рядків" її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу".

     

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим благодійникам, людям, які прийшли на допомогу Глобинській гімназії і своєю працею, доброчинністю зробили приміщення закладу затишним, привітним та гостинним.

     

З легкої подачі об’єднаної територіальної громади, міської ради та відділу освіти упродовж 2016-2017 навчального року було здійснено капітальний ремонт у кабінетах фізики, хімії із зміною вікон, дверей, меблів та встановленням мультимедійних комплексів. Також придбано 6 мультимедійних комплексів для кабінетів математики, біології, географії та для перших класів початкової школи. Проведено Інтернет з повним покриттям території гімназії WI-FI. Обладнано (перенесено) компютерний клас для початкової школи з першого на другий поверх. Здійснено ремонт туалетів (ІІ поверх), капітальний ремонт даху та спортивної зали, частково відремонтовано системи електропостачання, опалення, відремонтовано методичний кабінет, кабінети соціального педагога, психолога, логопеда. Замінено меблі у деяких класних кімнатах. Придбано обладнання для харчоблоку, кулер для охолодження та нагрівання води. Порадували малечу нові мякі пуфи для рекреації початкової школи, крісла-мішки для групи продовженого дня, іграшки, спортивне та туристичне знаряддя. Проведена заміна підлоги в класній кімнаті 6-Б класу. Поновлено обладнання для дитячого спортивного комплексу на спортмайданчику гімназії.

   

 Висловлюємо щиру подяку всім «помічникам» Святого Миколая та Діда Мороза – міському голові Джусю С.В., заступнику міського голови Токаренко Г.В., депутатському корпусу Глобинської міської ради, народному депутату України Жеваго К.В. та помічнику-консультанту народного депутата Качмар Л.Б., начальнику відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради Іванченку О.І., завідуючій методичним кабінетом відділу освіти виконкому Глобинської міської ради Надтоці С.В., голові фракції ВО «Батьківщина» Дишлевському П.П., депутату районної ради Харченку В.М., депутату міської ради Савченко В.Г., голові СФГ «Агросвіт – СВ» Ведмідю В.Г., головному інженеру СФГ «Агросвіт – СВ» Ведмідю С.В., агроному СФГ «Агросвіт – СВ» Ведмідю Д.В., директору ПАФ «Урожай» Андрієнку В.М., директору ПП «Ремсільгосптехніка» Андрієнку О.В., директору ТОВ АФ «Мічуріна» Шкірку В.М. (Агропромислова група «Арніка», президент Пилипченко А.В.), заступникові генерального директора ТОВ «Полтавазернопродукт» Шишацькому С.О. та заступникові генерального директора ТОВ «Полтавазернопродукт» із земельних/соціальних питань Бредун С.І., ТОВ СП «Нібулон» (генеральний директор Вадатурський О.О.), ТОВ «Глобинський переробний завод» (директор Барильченко А.М.).

      Хочемо подякувати батьківському комітету (голова Черненко О.А, заступник голови Савченко В.Г., секретар Величко Н.Ю.) за постійну допомогу та підтримку.

      Педагогічний і учнівський колективи, а також адміністрація Глобинської гімназії № 1 ім. В.Є. Курченка висловлюють найтепліші слова подяки. Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

     Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Від усього серця бажаємо вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін за вашу натхненну і самовіддану працю, за непохитну віру у майбутнє нашого навчального закладу, нашого міста, нашої країни.

     Як неоціненний дар сприймаємо ми дітей, покладаючи надії на те, що виростуть вони здоровими, добрими, розумними. Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. Можна впевнено сказати, що діти в повній мірі отримують приклад любові та турботи у нашому навчальному закладі , спілкуючись із доброзичливими людьми. Тож нехай доброчинність вернеться до людей сторицею.

 

Категорія: Останні новини | Переглядів: 289 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]