21:14
Засідання Школи молодого вчителя

1 червня у Глобинській гімназії №1 відбулося засідання Школи молодого вчителя, на якому розглядалося питання про результати роботи з молодими спеціалістами у 2016-2017 навчальному році. На зібранні виступили педагоги, що лише починають свою трудову діяльність - Гаджега І.В., Тютюнник А.О., Пилипенко В.Г. – та їх наставники – Крутоголова Л.В., Ринденко Г.В., Жук С.В.

Молоді спеціалісти говорили про здобутки перших років праці та ті проблеми, з якими їм довелося зустрітися у практичній діяльності. Вони висловили свої думки щодо завдань, які варто негайно вирішувати у сучасній школі, та пропозиції щодо покращення навчально-виховного процесу.

Досвідчені педагоги підвели підсумки своєї наставницької діяльності у навчальному році. Вони розповіли про форми роботи з молодими педагогами, про помилки, яких припускаються педагоги-початківці, та успіхи своїх підопічних. У процесі стажування кожному молодому вчителю були надані методичні та психологічні рекомендації щодо взаємостосунків з учнями, вчителями - колегами, батьками, взаємовідносин молодих педагогів між собою, а також щодо підвищення рівня вихованості і загальної культури молодого педагога. Також наставники внесли свої пропозиції з удосконалення підготовки та проведення уроків, що допомогло б учням засвоїти ті чи інші поняття в комплексі, сформувати необхідні життєві компетентності.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 421 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 ПНЗ  
Молодість+досвід=результативність. Успіхів молодим колегам.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]