23:02
Засідання педагогічної ради в новому навчальному році

Здається, зовсім недавно продзвенів Останній дзвінок, сповіщаючи гімназистів про кінець навчання і початок таких довгоочікуваних літніх канікул. Стільки планів! Стільки мрій!

Та не менш за школярів чекали літа і педагоги. Вже традиційно в нашому навчальному закладі закінчення навчального року відзначають символічним спаленням розкладу.

Ніби вчора відбувалася ця приємна подія, а вже осінь згукує до гімназії жителів шкільної країни. Попереду нові зустрічі, нові рубежі, нові перемоги.

30 серпня відбулося засідання педагогічної ради Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка.

Традиційно зі словами вітання до присутніх звернулася директор навчального закладу К.І.Скляр, яка побажала колегам перш за все здоров’я і мирного неба над головою.$I

Квітами та щирими оплесками з виходом на заслужений відпочинок привітали педагоги вчителя інформатики О.С.Крюка, а вчителя української мови та літератури О.В.Олійник – із золотим ювілеєм.

Було представлено також нових педагогів, які цьогоріч будуть працювати в гімназії. Це - вчителі початкових класів Данченко А.В., Ложечник О.А., Губар А.І., молоді спеціалісти Ситник А.О. та Остапчук А.В.

На засідання педради було підведено підсумки роботи за минулий рік та визначено завдання педколективу на рік новий. Заступник директора з науково-методичної роботи Корсун Ж.М. познайомила присутніх з результатами ДПА та ЗНО за минулий навчальний рік.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 366 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]