08:07
За добро зроблене, добром відплатять

Врятує світ краса –

Завжди так говорили

Тепер врятує світ лиш доброта,

Бо однієї вже краси занадто мало.

Бо стільки всюди зла – людина вже не та…

Тож, люди на Землі!

Спішіть добро творити,

Щоб нам не згинути у морі зла.

Щоб кожен міг серед краси прожити

У царстві справедливості й добра

 

       День 29 березня для учнів 2-Б класу розпочався незвично. Місце вчителя Боровик Т.О. зайняла мама учня Максима Стіхіна – Оксана Миколаївна. Почався урок Добра.

Під час уроку діти з’ясували різницю між поняттями «добро» і «доброта», шукали в українській мові чарівні слова доброти. Діти зробили висновок, що основним виявом доброти є не слова, а вчинки. Хмаринка допомогла школярам побачити, що в природі все грунтується на допомозі один одному. А ще діти зробили веселий масаж товаришу.

Протягом уроку учні виконували завдання Феї Доброти та збирали частинки ключа. Другокласникам сподобалося створювати картини добра. У парах діти збирали прислівя-травичку, а квітами стали добрі справи із скарбнички добрих справ, яка працювала на протязі тижня. Стіну класу прикрасили обличчя доброти.

А в кінці уроку помічниця Феї  Ярослава Коваленко підготувала сюрприз - медові ангели, як символ майбутніх чесних, добрих, сміливих вчинків дітей.

       З нагоди здійснення мрії дитинства бути вчителем мама Максима Стіхіна нагороджена подякою від імені директора гімназії Скляр К.І. Дякуємо Вам, Оксано Миколаївно, за повчальний та цікавий урок! Ми пишаємося такими сміливими та неординарними мамами!

Категорія: Останні новини | Переглядів: 504 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]