20:01
За честь гімназії 2018

Сьогодні день ваш і ваш час,

Й вершина перша вам під силу.

Життя – це гарт, життя – це шанс,

Лише у праці виростають крила.

 

     Шкільні роки, мабуть, - найяскравіший і найпрекрасніший час, який ніколи не забувається, а його відбиток людина проносить через усе життя. Стільки всього треба встигнути за ці роки! Кожен наступний клас, кожен новий предмет, шкільні заходи, школа мистецтв, активне життя в гімназії – це нові сторінки у дорослішанні і формуванні цілісної особистості, сходинки, які не можна пропустити на шляху до успіху.

    Глобинська гімназія №1 ім. В.Є.Курченка гордиться своїми талановитими, розумними, амбіційними учнями, в яких є свої цілі в житті, які цінують і поважають своїх друзів, наставників, учителів, та які впевнено крокують сходинками навчання до успіху та визнання.

19 квітня в нашому навчальному закладі пройшов щорічний творчий фестиваль «За честь гімназії». Це свято Інтелекту, Гордості і Таланту , яке стало традиційним для гімназистів.

     Усі ми родом з дитинства. Тому і свято розпочалося із пісні, що стала цьогорічним символом гімназистів, - «Дитинство не втрачай», яку виконали майбутні випускники. Далі відбулася урочиста частина – привітання від директора Скляр К.І. та вручення грамот, солодких подарунків та призів учням, які здобули призові місці в районних та обласних предметних олімпіадах, в написанні науково-дослідницьких робіт МАН, за перемогу в інтелектуальній грі «Дебати», у Міжнародних змаганнях – конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика та мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка. Серед них – Пархоменко Вікторія (11-Б), Костиренко Володимир (11-Б), Бугаєць Дмитро (11-Б), Величко Денис (11-Б), Фесенко Валентина (11-Б), Откалюк Владислав (11-Б), Коваленко Олександр (11-Б), Ярошевська Анастасія (11-А), Семенова Аміна (10-Б), Бойко Дмитро (10-Б), Федосови Владислав та Сергій (10-Б), Коваленко Марія (10-А), Федоренко Антон (9-А), Крутоголова Діана (9-А), Калініченко Лілія (9-А), Міщенко Ольга (8-А), Михайлик Владислава (8-А), Кривченко Максим (8-А), Пахомов Олександр (8-А), Коноваленко Анна (7-Б), Кошиль Марія (7-А), Лебеденкова Софія (6-Б), Коваленко Софія (6-Б), Лазоренко Діана (5-Б), Ведмідь Діана (4-А). Це справжні достойні вихованці гімназії, які отримали нагороди за високі здобутки у навчанні, за вагомий внесок у розвиток та процвітання навчального закладу, за старанність, наполегливість у досягненні поставлених цілей у «Школі успішних людей»

     Грамоти та подяки також отримали і їхні наставники – Джусь А.О, Шутько Л.І., Телюра Н.В., Трахтенберг Л.О., Яворська Л.К., Міщенко Л.М., Крутоголова Л.В., Савлюк С.В., Олійник О.В., Левченко Л.Г., Ринденко В.Г., Таранець А.Ю., Романко О.В., Жадан О.Ю., Данченко А.В., Проценко Ж.О., Ложечнік О.А., Боровик Т.О., Бабко С.І., Суховієнко В.Д., Гаджега І.В., Гордовська А.П., Браженко А.М., Жук С.В., Скляр М.Г., Калчугін В.М, Пилипенко В.Г., Поривай М.С., Шило А.І.

     Потім розпочалася концертна програма, в якій кожна пара ведучих оголошувала переможців у 12 номінаціях: «Учитель року» - Проскурня В.А., учитель української мови та літератури, у якої цьогоріч найбільша кількість учнів здобула перемоги у просвітницьких конкурсах різних рівнів; «Гордість року» – Пархоменко Вікторія (11-Б), яка має 4 перемоги в олімпіадах та конкурсах районного етапу та 3 призових місця в обласному етапі заходів; «Відкриття року» - Краплина Ілона (10-Б) за акторську майстерність та авторські вірші й Тарасови Юрій і Роман (2-Б), переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу «Диво-Дитина 2018»; «Юне обдарування» - Затуливітер Ванеса (3-А), учасниця конкурсу «Яскраві діти України», наша маленька зірочка; «Випускник року» - Фесенко Валентина (11-Б), яка здобула 3 призових місця в районному та обласному етапах предметних олімпіад та конкурсу-захисту МАН ; «Активіст року» - Коваленко Олександр (11-Б), президент гімназії, яскрава особистість, актор, спортсмен, найкращий учасник інтелектуальної гри «Дебати»; «Творча особистість» - Откалюк Владислав (11-Б), художник, математик, актор; «Вокаліст року» - Шутька Дарина (9-А), секретар шкільного парламенту, голова об’єднаної ради старшокласників Глобинщини, яка має чарівний голос та є призером багатьох пісенних конкурсів та фестивалів; «Спортсмен року» - Коваленко Марія (10-А), багаторазова чемпіонка та призерка Міжнародних та Всеукраїнських змагань з вільної боротьби; «Художник року» - Цілуйко Юлія (8-А), переможниця конкурсів «Герої очима дітей», «Барви рідної землі»; «Віртуоз року» - Гришко Денис (7-А) зі своєю чарівною скрипкою; «Ведучі року» - Донченко Олена та Ковтун Владислав (7-А) і Михалик Владислава та Скорик Михайло (8-А), які були незмінними ведучими у шкільних заходах протягом року.

     Хочемо висловити подяку Тарасовим Сергію та Юлії, батькам учнів 2-Б класу, та всьому батьківському комітету гімназії за придбання солодких подарунків та символічних призів-нагород.

    Школа – це майстерня, де формується думка та розкриваються таланти підростаючого покоління. Треба міцно тримати все це в руках, якщо хочеш не випустити з рук майбутнє. Можна з упевненістю сказати, що наші учні – це наше світле майбутнє, наша опора і гордість!

Категорія: Останні новини | Переглядів: 359 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]