20:38
З Днем народження, гімназіє!

      У кожного з нас є дороге серцю місце, де поєднується дитинство та юність. Школа – це дивне місце на землі, а гімназія № 1 – це живий організм, де всі неживі предмети озвучені, окрилені. Інколи здається, що саме приміщення знаходиться у постійному русі. Особливо це було помітно сьогодні в святковий день - день Народження гімназії.

     За багато років у нашій гімназії змінилось кілька поколінь учителів. Проте незмінним залишаються і досі її чудові традиції, а саме благодійний ярмарок «Подаруй тепло солдату», яким і розпочалося святкування Дня народження гімназії. Цього дня до стін гімназії завітало багато гостей, бо всі хотіли бути причетними до доброї справи. Виручені кошти (а це 22 660 грн!) були передані воїнам в зону АТО та на лікування гімназиста Дмитра Іванова, учня 5-А класу.

      Життя гімназії – це натхнення, розвиток, творчість, професіоналізм, це вогонь, запал, сила духу, це батьки, які ніколи не стоять осторонь наших задумів і втілень їх у життя. Дякуємо нашим батькам за те, що ви завжди охоче підтримуєте нас та забезпечуєте шкільний ярмарок смаколиками, приготованими власними руками!

     Відразу після ярмарки учні початкової школи відвідали цирк, а для учнів 7-8-х класів розпочався квест «Гімназія: школа патріотів». Ось де гімназисти показали свої знання, вмілість, витривалість та справжню волю до перемоги. Під час квесту діяли 6 станцій – «Ерудит», «Екобезпека», «Туристична», «Екстрім», «Бойовий рубіж» та станція «Острів скарбів», на яку завітали справжні «пірати» та допомагали в пошуках солодких скарбів.

     Так склалося, що День народження гімназії співпадає з Днем захисника України. Тому протягом тижня по класах пройшли виховні години, присвячені цим двом датам. А ще за участю адміністрації та учнівського парламенту відбувся традиційний огляд класних кімнат, після якого з впевненістю можна сказати, що наша гімназія – це творчість учнів, батьків та вчителів, де вкладено багато старання, сил та присутня частинка власної душі.

     Цього святкового дня кожен, хто вчився в гімназії, відшукує в своїй душі найтепліші спогади про неї. Нехай летять роки, десятиріччя, та все одно серцем ми завжди повертаємось сюди, тому що кожен залишив тут частину себе. Гімназія завжди буде поруч з нами, з нашими дітьми, онуками, вона залишається символом любові, вдячності і дитинства. З Днем народження. Гімназіє!!

Категорія: Останні новини | Переглядів: 439 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]