17:34
З днем народження, гімназіє!

13 жовтня затишна актова зала Глобинської гімназії радо вітала колишніх і теперішніх учителів, співробітників, учнів, випускників та батьків. Цього дня наша альма-матер відзначала сіій день народження! 1 жовтня далекого 1875 року галаслива дітвора вперше переступила поріг відкритого тоді земського училища.

142 роки… Від школи до гімназії…Скільки всього сплелося до купи: минуле, сучасне, майбутнє…

142 роки… Розлетілися світом колишні випускники… Вчилися далі, працювали, та ніколи не забували стін, де пройшло їхнє дитинство і юність.

Серед наших випускників – відомі люди: Корогод Галина Володимирівна (Anna Galia) – українська художниця, наразі проживає в Італії; Волощук Володимир Онуфрійович - військовий дипломат; Кручиненко Віталій Григорович – професор фізико-математичних наук, «Людина року-2002»; Плиска Іван Павлович – аташе з питань оборони при Посольстві України в Канаді; Плиска Микола Дмитрович - "Заслужений вчитель України"; Лисенко Володимир Іванович – лауреат премії Глобинської районної ради ім. М.Д.Плиски; Москаленко Віталій Павлович - «Заслужений працівник освіти України» та багато-багато інших.

За традицією, свято відкриває директор гімназії Катерина Іванівна Скляр. Вона звертається з вітальним словом до присутніх, а також вручає грамоти педагогам, учням та класним колективам, які стали переможцями різноманітних заходів, що відбувалися у межах Тижня гімназії.

Цього дня сталася ще одна важлива подія в історії нашого навчального закладу. Напередодні, 12 жовтня, на черговій сесії Полтавської обласної ради було вручено посвідчення вчителеві біології Глобинської гімназії Миколі Григоровичу Скляру, якому, згідно Указу Президента України №286/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти», за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм, було присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України»! Миколу Григоровича привітали Глобинський міський голова С.В.Джусь, колеги, учні, випускники.

Вітання для гімназистів цього дня линули від представників батьківського комітету, колишніх випускників навчального закладу.

А гімназисти привітали свою альма-матер святковою розважальною програмою «Родинне коло», де кожен представив свої таланти та вподобання.

142 роки… За цей час змінилося все навколо нас. Змінилася і наша гімназія. Але й наразі, як і 142 роки тому, вона залишається символом безтурботного дитинства, юності, джерелом щемливих спогадів.

Нам 142 роки… Звісно, це багато. Але для історії – це мить. Наша історія ще тільки починається. Ми дивимось на світ широко відкритими очима, нас не лякає майбутнє. І хоч у школи зараз нове ім’я, нові учні, нові учителі, її суть залишається тією ж.

142 роки… Та коли поглянути на чарівні та веселі обличчя малечі, розумієш, що гімназія завжди молода! З днем народження, гімназіє!

 

Категорія: Останні новини | Переглядів: 421 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]