21:28
Всеукраїнський Тиждень права у гімназії

      10 грудня 2018 року відзначається 70-а річниця Загальної декларації прав людини. З 10 по 14 грудня в Україні розпочався Всеукраїнський Тиждень права. Основна ціль тижня – не тільки розширити правові знання українців, але й навчити громадян їх застосовувати .Саме тому в рамках тижня пройшли численні освітні заходи з правової тематики, до яких залучають юристів та громадськість. Активну участь у тематичному тижні взяли і учні гімназії.

    Протягом тижня соціальний педагог Крутоголова Людмила Василівна та вчитель історії Макайда Сергій Олександрович оновили інформаційний куточок матеріалами, повязаними з просвітницьким проектом «Я маю право», підготовили та видали інформаційні матеріали: буклети про права, свободи та обов’язки громадян.

    У рамках тижня правових знань були проведені заходи, які спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів,  традицій. До заходів були залучені учні 2-11 класів.

     У понеділок Данченко А.В., Проценко Ж.О., та Ложечник О.А. провели усний журнал «Права дитини» у 2-х класах, а у 9-А класі відбулася година спілкування (класний керівник Міщенко Л.М.).

    У вівторок Макайда С.О. провів дебати на шкільному рівні «Булінг в українських школах» між 10-11 класами.

     У середу класоводи Бабко С.І. та Боровик Т.О. провели усний журнал у 3-х класах «Захист прав дітей у нашій державі».

     У четвер у 5-Б, 6-А та 6-Б відбулася бесіда «Я маю право» ( класні керівники – Макайда С.О., Шутько Л.І., Браженко А.М.) та години спілкування "Конвенція ООН про права дитини. Закон і реальність" у 7-8 класах (Джусь А.О., Дяченко Т.А., Павленко А.М., Фесенко Л.А.)

     У пятницю Крутоголова Л.В. провела бесіду з елементами тренінгу «Памятаючи про права, не забувай про обовязки» у 9-А класі. Також цього дня відбулася зустріч з інспектором ювенальної провенції СП Глобинського ВП ГУ НП в Полтавській області Жеребцовим П.М. (5-7-мі класи) та зустріч із начальником сектору кадрового забезпечення Глобинського відділу поліції Теслею В.М. (8-11 класи)

Категорія: Останні новини | Переглядів: 157 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]