16:33
Вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класів

9 червня 2017 року учні 9-х класів Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка отримали свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти. Це особливий довгоочікуваний день, що не губиться на довгій життєвій дорозі, завжди світиться теплим вогником, стискає серце спогадом дитинства. Позаду залишилася державна підсумкова атестація, і наші вихованці отримали перший в житті свій документ – свідоцтво. Гімназія дала їм можливість здобути безцінний капітал - знання і досвід, який обов'язково допоможе вибрати правильну дорогу в житті.

Дуже приємно, що четверо гімназистів отримали свідоцтво з відзнакою: Коваленко Марія Василівна, Міхно Данііл, Федосов Владислав та Федосов Сергій.

У актовій залі зібралися вчителі, батьки, друзі дев'ятикласників. Вони прийшли привітати винуватців дійства. З вітальним словом до випускників звернулися директор гімназії Скляр К.І., перша вчителька Боровик Т.О., мама випускника Люба Ж.М.. Привітати гімназистів завітала депутат Глобинської міської ради, колишній класний керівник 9-Б класу Лазаренко С.В.

Для декого із випускників наше шкільне життя закінчується, бо вони мріють вступати до інших навчальних закладів, інші продовжать навчання в рідних стінах. Принагідно хочеться нагадати, що заяви на вступ до 10-го класу гімназії прийматимуться 12 червні з 9 до 12 години. Вступні випробування – українська мова (диктант) та історія – відбудуться 13 та 14 червня відповідно. Початок випробувань - 8 год. 30 хв.

Тож – у добру путь, дорогі випускники, і до нових зустрічей – у 10 класі!

Категорія: Останні новини | Переглядів: 974 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]