19:28
Висока оцінка діяльності колективу гімназії

9 грудня 2016 року в Києві відбувся Міжнародний форум "Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку", який проходив за підтримки та участю представників Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Академії наук вищої освіти України спільно з інформаційним партнером і співорганізатором Українським інформаційно-видавничим центром «Галактика». Форум зібрав понад 250 міжнародних і українських лідерів, представників політичних, освітянських та громадських кіл. Завдання Форуму – об'єднати фахівців та практиків різних сфер науки й освіти, політиків, громадських діячів і міжнародних експертів навколо важливої стратегічної теми, дослухатися до різних позицій, знайти шляхи і нові напрями розв'язання ситуації, що склалася в освіті України.

У всі часи наука була і залишається основним важелем у процесі побудови заможного та процвітаючого суспільства. Прем’єр-міністр України – Володимир Гройсман зазначав: «Сьогодні першочерговим для України є встановлення миру. Проте не варто забувати й про реформи, від яких залежить наше майбутнє. А це неможливо зробити без посилення соціальної ролі особистості, утвердження високого статусу педагогів і науковців, створення гідних умов для їх праці і життя».

Під час форуму розглянуто актуальні питання, які стосуються розвитку середньої, дошкільної, позашкільної та вищої освіти.

За підсумками роботи Форуму нагороджено учасників, які не стоять осторонь проблем розвитку освіти. Приємно, що організаторами заходу серед небагатьох навчальних закладів Полтавської області і єдиним у Глобинській територіальній громаді відзначено та високо оцінено інноваційну діяльність педагогічного колективу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка, її директора Катерини Іванівни Скляр. Керівника освітян нагороджено медаллю "За заслуги в галузі освіти та науки" (засновник нагороди - громадська організація "Міжнародна академія освіти і науки), а колектив - грамотою Форуму за високі професійні здобутки у вихованні та навчанні молодого покоління за підписом народного депутата Олександра Марченка. Українським інформаційно-видавничим центром «Галактика» видано книгу «Науковці та освітяни України». В ній розміщено публікацію про практичні досягнення Глобинської гімназії №1 та її інноваційні підходи у формуванні сучасного закладу освіти.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 268 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]