21:04
Відзначаємо День Європи в Україні

Цими весняними днями вже вкотре у нашій державі з метою донести до українців національні надбання різних країн європейської цивілізації проводиться День Європи. У рамках цих заходів у Глобинській гімназії №1 ім. В.Є.Курченка було проведено для учнів 10-х класів пізнавально-розважальну гру «Єврознайка». Головна мета заходу – виховувати в учнів повагу до сусідніх європейських держав, заохочувати їх до вивчення історії, культури, традицій цих народів. Україна є частиною європейської цивілізації, це європейська держава, яка завжди була своєрідним культурним мостом між Європою та Азією. Сьогодні ЄС і Україна мають спільний кордон і як безпосередні сусіди прагнуть посилювати свою політичну та економічну співдружність.

Учні із задоволенням справлялись із завданнями, пізнаючи при цьому невідоме, загадкове, що таїть у собі Європа, демонструючи добрі, ґрунтовні знання. За кожне правильно виконане завдання переможець отримував зірочку, яку прикріплював на синьому полотнищі. Байдужим при цьому не залишався ніхто.

Час промайнув швидко… І, звичайно, кожний присутній переконався у тому, що Європа є батьківщиною багатьох народів, культур, мов, традицій.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 231 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]