Головна » 2017 » Грудень » 2 » Відкриття Глобинського Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)
20:20
Відкриття Глобинського Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)

Кипить, вирує життя Глобинської гімназії №1 та всіх її мешканців. Скільки всього встигають зробити за тиждень – і навчання, і участь в різних заходах - загальношкільних, районних, міських. І хоч як буває часом важко поєднувати все це, але як потім приємно усвідомлювати, що ти не стояв осторонь, що і ти додав свою частинку до великої справи.

28 листопада відбулося офіційне відкриття Глобинського Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). В урочистій церемонії відкриття брали участь міський голова Станіслав Джусь та керівники Глобинської міської ради, надійні партнери по створенню ЦНАП - українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою», представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко та представники облдержадміністрації, обласні депутати, керівництво Глобинської райдержадміністрації та районної ради, працівники міської ради та установ міста, жителі та гості.

Такий захід просто неможливо уявити без зразкового духового оркестру «Орфей» у складі гімназистів та наших співочих соловейків – Анни Брашован, Дарини Шутьки, Альони Василечко, Арсена Кондуфора, Ванеси Затуливітер, Діани Лазоренко.

«В добрій хаті добрі люди

Дорослі і малі,

Хай вам щастя завжди буде

На своїй землі.

В добрій хаті добре слово

І любов одна,

І Вкраїна калинова, рідна сторона»

   

Категорія: Останні новини | Переглядів: 343 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]