21:35
«Веселкове» літо Глобинської гімназії №1

Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів, зміцнити своє здоров`я. У нього є багато звичних епітетів: дзвінке, радісне, веселе, дружне, цікаве. Таке воно і є – щедре на відкриття, повне романтики. Ласкаве сонце, свіже повітря і навіть теплий літній дощик дарують усім нам добрий настрій, усмішки, а отже, – здоров’я!

Ще зовсім нещодавно лагідно приймав у свої обійми юних гімназистів пришкільний оздоровчий табір відпочинку “Веселка” Глобинської гімназії № 1 ім. В. Є. Курченка. Шкільне подвір’я цілих три тижні червня не стихало від дитячого галасу та сміху. Кожен день не був схожим на попередній, а був приємним сюрпризом для малечі. Дітям було запропоновано все необхідне для відновлення сил: дворазове гаряче харчування, затишні приміщення, обладнаний спортивний зал та спортивний майданчик, бібліотечна та актова зали, а також насичена програма, що включала в себе як розважальні, так і пізнавальні заходи.

Вихованці табору демонстрували неабиякий артистизм та фантазію у «День дитячої творчості та юних талантів», виявляли вокальні та танцювальні здібності у «День відкриття», здійснюючи подорож за станціями («Інтелектуальна», «Ігрова», «Спортивна», «Музична» та ін.), веселощі та винахідливість панували у «День гумору та гримери». У «День казки» діти пригадували героїв улюблених творів. З великою радістю та захопленням зустріли чарівну Бабу Ягу. Натхненно та самовіддано натанцювалися з нею. Також був проведений майстер-клас із виготовлення паперових кошиків.

Тематичний день «Цікаве – поруч» допоміг дітворі зрозуміти, що і в рідному місті є багато непізнаного, захоплюючого. Для гімназистів гостинно відкрив двері спортивно-розважальний комплекс «Заводський». Була здійснена цікава та пізнавальна екскурсія по м.Глобине.

Яскраво сяяла “Веселка” упродовж усієї табірної зміни. Увесь педагогічний колектив щиро вдячний школярам за те, що не забували приносити із собою до табору винахідливість, веселощі, азарт, позитивні емоції.

Вихователями в таборі працювали досвідчені педагоги, які щиро дбали про те, щоб дозвілля дітей було безпечним, цікавим та змістовним. Це – О.Ю.Жадан, Л.Г.Левченко, О.В.Романко, А.Ю.Таранець, Т.О.Боровик, М.С.Поривай, С.І.Бабко, Ж.О.Проценко, О.В. Шутько. Набігавшись і отримавши море вражень, дітлахи мали змогу поспілкуватися із соціальним педагогом Л.В. Крутоголовою та знайти собі заняття за інтересами в групах.

Завдяки материнській турботі начальника табору І.В.Таранець, діти щодня із задоволенням поспішали до табору.

Особливо теплі слова вдячності звучали на адресу наших кухарів Н.І. Рилової, М.М.Собко. Таких смачних сніданків та обідів, які готували ці чарівниці-кухарі, мабуть, не було у жодній із шкіл громади.

Хто ж краще, як не медичний працівник, відчуває біль чужий? Здоров′ям дітей опікувалась досвідчена сестра медична гімназії О. Я. Верхоламова.

Щирі слова подяки хочеться висловити начальнику відділу освіти виконкому Глобинської міської ради О.І.Іванченку, завідуючій методкабінетом відділу освіти С.В.Надтоці, міському голові С.В.Джусю за чудові подарунки для дітей, батькам за фінансову підтримку «Веселки».

Час спливав непомітно. Прийшла пора попрощатися із табором. Подякою всім працівникам, які організували такий гарний відпочинок, було святкове «Фінал-шоу», останній обід в їдальні, і… запитання молодших школярів: «А завтра на скільки приходити?..»

Але табір зачинив свої двері. На жаль, нікому ще не вдавалося «спіймати» веселку. Вона справді невловима й недовговічна. Вона дарує радість лиш на мить, а потім швидко тане на очах, залишаючи почуття задоволення, легкої задуми з приводу швидкоплинності всього, що наважується радіти життю… Закінчилася зміна… До зустрічі, «Веселко», наступного року!

Тож хочеться вірити, що і в новому році у нашій альма-матер знову сяятиме “Веселка”, збираючи у свої обійми школярів-весельчат.

Ірина ТАРАНЕЦЬ, начальник пришкільного оздоровчого табору 2017 Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 182 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]