21:18
"Веселкове" літо гімназистів

      Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів, зміцнити своє здоров`я. У нього є багато звичних епітетів: дзвінке, радісне, веселе, дружне, цікаве. Таке воно і є – щедре на відкриття, повне романтики. Ласкаве сонце, свіже повітря і навіть теплий літній дощик дарують усім нам добрий настрій, усмішки, а отже, – здоров’я! З цією метою і розпочав свою діяльність пришкільний оздоровчий табір відпочинку “Веселка” Глобинської гімназії № 1 ім. В. Є. Курченка.

      Шкільне подвір’я цілих три тижні червня не стихало від дитячого галасу та сміху. Кожен день не був схожим на попередній, а був приємним сюрпризом для малечі.

      Дітям було запропоновано все необхідне для відновлення сил: дворазове гаряче харчування, затишні приміщення, обладнаний спортивний зал та спортивний майданчик, бібліотечна та актова зали, а також насичена програма, що включала в себе як розважальні, так і пізнавальні заходи.

     Вихованці табору демонстрували неабиякий артистизм та фантазію на конкурсі «Ми маємо таланти», виявляли співочі та танцювальні здібності.

     У «День гумору» діти створили власну книжечку смішинок та коміксів, намалювавши ілюстрації до кожної гуморески.

     Також був проведений майстер-клас з виготовлення паперових кошиків, тортиків.

      Тематичний день «Цікаве – поруч» допоміг дітворі зрозуміти, що і в рідному місті є багато непізнаного, захоплюючого. Для гімназистів гостинно відкрив двері кінно - спортивний комплекс.

      Була здійснена цікава та пізнавальна екскурсія до дитячої районної бібліотеки.

      Відвідавши пожежну частину , діти відразу стали мріяти про професію рятувальника. Адже їм так цікаво розповіли та показали, всі тонкощі даної професії.

     Якщо вже говорити про професії, то слід згадати ту незабутню та довгоочікувану екскурсію до маслосирзаводу, де діти наочно ознайомилися з виготовленням сиру, масла, яке споживають в своєму буденному житті.

     Ранкова гімнастика робила бадьорими жителів країни Веселкової та заряджала енергією на цілий день.

      Яскраво сяяла “Веселка” упродовж усієї табірної зміни. Кожен день був особливий, всі веселі прогулянки не залишали байдужими звичайних людей, які проходили мимо, а дехто навіть залучався до наших ігор.
Щоденно наші вчителі англійської мови займалися з дітками в ігровій формі для збагачення їхнього словникового запасу та розвитку діалогічного мовлення.

      Довгоочікуваною і незабутньою була екскурсія до м. Кременчук, де ми діти відвідали Придніпровський парк, мали зможу покататися на каруселях, які так до душі дітлахам.
Протягом всієї табірної зміни були 2 дні присвячені спортивним змаганням . Всі діти, які приймали участь, отримували призи, що стимулювало їх до нових перемог.

    Вихователями в таборі працювали досвідчені педагоги, які щиро дбали про те, щоб дозвілля дітей було безпечним, цікавим та змістовним. Це – О.Ю.Жадан, Л.Г.Левченко, О.В.Романко, А.Ю.Таранець, Т.О.Боровик, М.С.Поривай, С.І.Бабко, Ж.О.Проценко, О.В. Шутько.

    Завдяки материнській турботі начальника табору А.О. Ситник, діти щодня із задоволенням поспішали до табору.

     Хочеться висловити щиру подяку нашим меценатам – ПАФ «Урожай» О.В. Андрієнку, Агропромисловій групі «Арніка» - А.В. Пилипченку, В.М. Шкірку.

     Час спливав непомітно. І ось – уже пора прощатися із табором. Подякою всім працівникам, які організували такий гарний відпочинок, було святкове «Фінал-шоу», останній обід в їдальні, і… запитання молодших школярів: «А завтра на скільки приходити?..»

     Але табір зачинив свої двері. На жаль, нікому ще не вдавалося «спіймати» веселку. Вона справді невловима й недовговічна. Вона дарує радість лиш на мить, а потім швидко тане на очах, залишаючи почуття задоволення, легкої задуми з приводу швидкоплинності всього, що наважується радіти життю… Закінчилася зміна… До зустрічі, «Веселко», наступного року!

     Тож хочеться вірити, що і в наступному році у нашій альма-матері знову сяятиме “Веселка”, збираючи у свої обійми школярів-весельчат.

 

Категорія: Останні новини | Переглядів: 259 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]