12:43
Традиційні зустрічі з батьками

Уже традиційними стали щорічні зустрічі адміністрації нашого навчального закладу та батьківської громадськості. Так і цьогоріч уже двічі відбулися зібрання дирекції гімназії та батьків. Перед батьками виступили директор закладу К.І.Скляр, заступники директора Н.В.Телюра, Ж.М.Корсун, Л.К.Яворська та А.П.Гордовська.

Катерина Іванівна Скляр прозвітувалася батькам про фінансово-господарську діяльність гімназії за період з 01.01.2018р. по 01.10.2018р., звернула увагу на організацію етичних відносин у навчальному закладі та дала вичерпні відповіді на задані питання.

Н.В.Телюра, заступник директора з навчальної роботи у середній та старшій школі, познайомила батьків з організацією навчального процесу в гімназії

Заступник директора з навчальної роботи в початковій школі Л.К.Яворська розповіла присутнім про особливості Нової української школи.

А.П.Гордовська, заступник директора з виховної роботи, підвела підсумки за минулий навчальний рік та розповіла про заходи, які плануються на новий навчальний рік за підтримки батьківського комітету гімназії.

Заступник директора з науково-методичної роботи Ж.М.Корсун виступила зі звітом про досягнення та результати навчальної діяльності за минулий навчальний рік, познайомила з підсумками здачі ДПА/ЗНО-2018 та перспективами на найближчий час.  

I

Також у ході зустрічі були обговорені важливі питання функціонування навчального закладу. У ході жвавої дискусії учасники зібрання зуміли дійти спільної думки.

Наприкінці зустрічі директор гімназії К.І.Скляр висловила упевненість у подальшому прагненні зміцнювати ту атмосферу довіри, партнерства, яка вже склалася в колективі вчителів, батьків та учнів, щоб і надалі спільними зусиллями досягати нових успіхів у навчанні та вихованні дітей, в утвердженні позитивного іміджу гімназії, у виконанні нею своєї головної місії – виховання і розвитку наших дітей, підготовки їх до самостійного життя, формуванні успішної особистості.

Переглядів: 101 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]