Головна » 2017 » Лютий » 17 » Тиждень зарубіжної літератури та російської мови
22:05
Тиждень зарубіжної літератури та російської мови

З 6 по 10 лютого 2017 р. у нашому навчальному закладі тривав Тиждень зарубіжної літератури та російської мови (керівник кафедри – Фесенко Л.А..).

Оскільки 2017 рік проголошено роком японської культури в Україні, то значна частина заходів була присвячена саме традиціям, звичаям, національним особливостям «країни сонця, що сходить». 06.02.2017р. учні 8-11 класів мали можливість переглянути тематичну презентацію «Ямато – країна вранішнього сонця». Цього ж дня учні 5-х класів мали можливість продемонструвати свою ерудицію, спритність та кмітливість у літературному квесті. Переможцями інтелектуального змагання став колектив 5-Б класу.

Вівторок 7 лютого був присвячений книзі. Пятикласники стали активними учасниками виставки домашньої бібліотеки «Моя улюблена книга». Для старших учнів було запропоновано перегляд буктрейлера «Книги-ювіляри»

У середу 8 лютого в рекреації першого поверху гімназії відкрила свою роботу експозиція музею світової літератури. Гімназисти, їх наставники, батьки учнів мали змогу познайомитися з експонатами, представленими в залах «Античної літератури» та «Зарубіжної казки». Усі експонати були любязно надані «науковцями» та «дослідниками» нашого навчального закладу.

Цього ж дня учні молодших класів познайомилися з відомими літературними персонажами, переглянувши мультфільми, зняті за мотивами творів зарубіжних письменників.

Четвер 9 лютого запросив восьмикласників на традиційну японську чайну церемонію «Все шукаю нового для своєї душі». Смакуючи ароматним напоєм, учні познайомилися з традиційними японськими видами мистецтва. Про особливості японської анімації, її традиції, канони, надзвичайне жанрове розмаїття розповіла присутнім Калініченко Лілія (8-А клас). Про барвисті фестивалі феєрверків, які стали для Японії невід'ємною частиною культури, повідомила Мороз Поліна (8-А клас). Крутоголова Діана, Святелик Алла та Мороз Поліна (8-А клас) підготували також презентацію ікебани - традиційного японського мистецтва аранжування, створення композицій із зрізаних квітів і розміщення їх в інтер'єрі. Серьогін Сергій та Попович Роман (8-А клас) приготували для присутніх екскурс в традиції прикрашати стіни будинків у Японії картинами чи написами на рисовому папері із зображенням ієрогліфів, акцентувавши, що при цьому важливо знати, що саме означає той чи інший символ, і представили присутнім зразки такого мистецтва. Вюн Олександр (8-А клас) показав учням, який вигляд має японський самурай та розповів про ритуал харакірі. А Химочка Анастасія та Савченко Єлизавета (8-А клас) порадували гімназистів виконанням японського традиційного танцю.

Також 9 лютого учні гімназії мали можливість познайомитися з письменниками-ювілярами 2017 року.

Останній день предметного Тижня був не менш насиченим і цікавим. У рекреації другого поверху було представлено виставку ікебан, виготовлених Крутоголовою Діаною, Святелик Аллою, Мороз Поліною (8-А клас), Батог Марією (10-А клас), Фесенко Валентиною (10-Б клас) та колективами 5-А, 5-Б, 6-Б класів. Тут же було розташовано виставку ілюстрацій до казок зарубіжних письменників, створених гімназистами. Порадували своєю фантазією, ерудицією і майстри творів на одну букву – учні 5-х та 8-х класів.

Цього ж дня було підведено підсумки проведення Тижня зарубіжної літератури та російської мови та визначено переможців конкурсів.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 427 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]