19:53
Тиждень початкової школи

    З 19 по 23 березня у Глобинській гімназії згідно затвердженого плану проходив Тиждень початкової школи. Всі вчителі творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення Тижня. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів та учнів , були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

     Розпочався тиждень у 1-Б класі з вікторини з природознавства «У царстві живої природи», яку провела класовод Проценко Ж.О.

    Вівторок був насиченим. Класовод 1-А Данченко А.В. провела урок на запрошення з математики «Математичний диктант. Вправи і задачі на засвоєння нумерації чисел другого десятка, на додавання і віднімання в межах 20. Складання рівностей за малюнками.». У 3-А класовод Жадан О.Ю. організувала груповий проект «Чим славиться Україна. Моя Глобинщина». У 3-Б учні відгадували загадки на тему «Рослинний і тваринний світ України» (класовод Романко О.В.) Цього дня учні 3-4 класів писали олімпіади з української мови. Хочеться відмітити призові місця: 1 місце - Левицька Анастасія (3-А) та Ведмідь Діана (4-А), 2 місце – Левицька Дар’я (3-А), Карапиш Владислав (4-Б) і Хаджив Назар (4-А), 3 місце – Коваленко Назар (3-Б) та Краплина Вікторія (4-А).

У середу Таранець А.Ю, класовод 4-Б, провела урок на запрошення з української мови «Змінювання дієслів за часами». А учні 2-В класу взяли участь у спортивних розвагах «Ми спритні та сміливі» (класовод Губар А.І.)

     У четвер у 2-А та 2-Б класах була проведена розважальна програма «Хто зверху?» (класоводи Бабко С.І. і Боровик Т.О.) Як виявилось, хлопці та дівчата показали однакові результати. Цього дня учні 3-4 класів писали олімпіади з математики. Призові місця: 1 місце – Артеменко Світлана (3-А), Ковтун Артем (3-А) та Лимар Євген (4-Б), 2 місце – Затуливітер Ванеса (3-А) та Ведмідь Діана (4-А), 3 місце – Домашенко Артем (3-Б) та Дяченко Іван (4-А).

     У пятницю учні 4-А класу відправились у фантастичну «Уявну подорож материками» (класовод Левченко Л.Г.)

    Завершився Тиждень початкової школи на шкільній лінійці, де були підведені підсумки Тижня, учні висловили свої враження та побажання на майбутнє, переможці олімпіад отримали грамоти. За конкурс стрільби із пневматичної зброї були нагороджені медалями Якимюк Володимир (1 місце, 4-Б), Ямковий Владислав (2 місце, 4-А), та Свіщевський Максим (3 місце, 4-Б).

Категорія: Останні новини | Переглядів: 222 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]