Головна » 2017 » Лютий » 7 » Тиждень початкових класів - Тиждень розваг, цікавих конкусів та виставок
21:29
Тиждень початкових класів - Тиждень розваг, цікавих конкусів та виставок

Перший навчальний день II семестру 2016–2017 навчального року у гімназії розпочався тижнем початкових класів. Усі учні-початківці зібрались на лінійку, на якій разом з казковими героями Буратіно і Мальвіною, відгадавши загадки Бабусі Яги, дістали “чарівний золотий ключик”, яким і був відкритий Тиждень розваг, цікавих конкусів та виставок. Підготували казкову виставу учні 4-Б класу зі своєю вчителькою Проценко Жанною Олексіївною (головою методичного об’єдання вчителів початкових класів гімназії). Девізом Тижня стали слова: “ Кожен день у нас цікавий, плідний та яскравий”. На лінійці діти ознайомились з планом проведення Тижня.

В перший день розпочала роботу виставка дитячих малюнків “Зимонька-зима”. І ось вже коридор першого поверху прикрасився талановитими художніми витворами початківців. Діти з захопленням створювали малюнки, приносили їх на виставку та розглядали.

Кожен день був наповнений різними цікавими та захоплюючими заходами в класах.

У 1-А та 1-Б класах класоводи Бабко Світана Іванівна та Боровик Тетяна Олексіївна разом з учнями створили творчий проект “Я – українець”. Маленькі першокласники розширили свої знання про Батьківщину, права та обов’язки її громадян. А потім створили колективний малюнок-стрічку.

Вчителі 2-А та 2-Б класів  Жадан Ольга Юріївна та Романко Олена Василівна підготували і провели конкурс “У світі цікавих загадок”. Діти уважно і зосереджено слухали загадки, змагались у їх розгадуванні. Учні вчились не тільки думати, мислити, а й долучились до української народної творчості.

 

А в 3-А класі був проведений огляд сучасної дитячої літератури, на якому класовод Левченко Людмила Геннадіївна підготувала презентацію “Цікаве мовознавство” та познайомила своїх третьокласників з сучасними творами дитячої літератури. Діти не лише дізнались багато нового, а й зацікавились новинками літератури, бажаючи прочитати сучасні дитячі твори.

Також у 3-А класі був проведений веселий та пізнавальний  конкурс “В гостях у казки” (вчитель Левченко Людмила Геннадіївна). Діти вчились розмірковувати, робити логічні висновки, а зрештою отримали позитивний заряд та хороший настрій.

Класовод 3-Б класу Таранець Алла Юріївна разом з учнями підготувала проект “Україна – моя Батьківщина”. Захід мав велике виховне значення: діти більше дізнались про історію рідної землі, її патріотів та видатних людей.

Між учнями 4-А та 4-Б класів пройшли спортивні змагання “Веселі старти” (класоводи Оченаш Марина Анатоліївна, Проценко Жанна Олексіївна). Діти придумали назви командам, а потім чесно змагались за перемогу, отримавши підтримку вболівальників.

Соціальний педагог гімназії Крутоголова Людмила Василівна провела тренінг з учнями 4-А класу на тему “Іще раз про людські чесноти”, під час якого діти самі вчились робити компліменти та розуміти, чим і як у житті можна підтримати або образити людину, від яких вчинків і слів залежить дружба, хороші взаємини у житті.

У 4-Б класі вчитель Проценко Жанна Олексіївна підготувала і провела конкурс “Юні математики”. Учні під час виконання логічних завдань вчилися міркувати, працювати в команді, підтримувати один одного. Малюки отримали заряд хорошого настрою.

Упродовж Тижня діяла виставка дитячих робіт “Світ моїх захоплень”. Учні кожного початкового класу взяли активну участь у заході та порадували чудовими виробами відвідувачів.

Кожен клас отримав Грамоти за активну участь у проведенні Тижня початкових класів. Вчителі, застосувавши цікаві ігрові завдання, прагнули зацікавити дітей навчальними предметами, виховувати у них активну життєву позицію та привчали брати активну участь у житті гімназії та класу.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 290 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]