20:08
Предметно-технічне забезпечення класів для НУШ

    Нова українська школа – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

    Про особливий освітній простір для Нової української школи активно заговорили ще у минулому році. Міністерство освіти і науки України затвердило Методичні рекомендації щодо організації освітнього простору НУШ. Зокрема наголошувалося, що особливістю Нової української школи є, поміж іншого, організація такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини.

    З цією метою змінюються просторово-предметне оточення, програми та засоби навчання й у Глобинській гімназії. Так, за кошти обласного бюджету та бюджету Глобинської ОТГ (міський голова С.В.Джусь, начальник відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради С.В.Надтока) згідно замовлення навчального закладу було придбано інтерактивні дошки SMART Board для 1-х класів та кабінету іноземної мови початкової школи, обладнання для класних кімнат першачків та учнів середньої й старшої школи, для кабінетів інформатики та профільних класів.

     Організація освітнього простору навчального кабінету потребує широкого використання нових ІТ-технологій, нових мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання тощо. Це пояснюється зростанням частки проектної, командної, групової діяльності у педагогічному процесі, де кожна дитина є співтворцем нового, відкриває світ, у якому продукуватиме власні ідеї.

Переглядів: 369 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]