21:45
Свято Першого дзвоника "Країна дитячих мрій"

      Перше вересня – особливий день у житті нашої держави. Він пройнятий ідеями добра та єдності поколінь. Щороку на зміну одним учням приходять інші. І так, поступово, змінюється обличчя нашої рідної гімназії.

    «Країна дитячих мрій» - так називалось свято, присвячене Дню знань у гімназії. Всім відомо, що цьогоріч першокласники йдуть до Нової української школи – безмежної Країни дитячих мрій, доброти, сміху, радості, безтурботного щастя із казковими мріями та веселими пригодами .

     Гімназія відкрила свої двері для трьох перших класів, учні яких будуть крокувати поряд із класоводами Л.Г. Левченко, А.Ю. Таранець та А.І. Губар. Востаннє на святі Першого дзвоника були присутні 2 випускних класи – класні керівники Л.Г. Перевьорткіна та С.В. Жук.

     На урочистості завітали гості - Г.В. Токаренко, заступник міського голови, яка привітала всіх зі святом. Звучали слова вдячності для батьків та вчителів від випускників. Артистичні першокласники розказали про свої плани на найближчі 12 років, танцювали та співали. На свято завітали герої із мультфільму «Викрадена принцеса» Руслан та Людмила, які подарували всім першокласникам кульки-зірки  як символ доброти, милосердя, ввічливості. Танцювальний колектив «Сузіря» привітав усіх  своїм молдавським танцем. Завершилось дійство патріотичною піснею та флешмобом, до якого приєднались усі бажаючі.

     Висловлюємо слова вдячності народному депутату України К. Жеваго за гарні подарунки для першокласників, А.В. Пилипченку, В.М. Шкірку, О.В. Андрієнку, Т. Коваленко (магазин «Жовтневий») та В. Сироватень(магазин «Капітошка») за іграшки, працівникам «Нібулону», які уже традиційно щороку презентують нашим школярам спортивний інвентар, В.В. Дударь, С.І. Рибальченку, А. Безульчак  та батьківському комітету гімназії.

     З новим 2018-2019 навчальним роком усіх нас! Роком нових відкриттів, знань, творчості та яскравих вражень! Нехай цей рік буде щасливим для кожного з нас у вільній мирній Україні!

 

 

Категорія: Останні новини | Переглядів: 531 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]