19:36
Спасибі за увагу і добро!

Добро вважають найціннішим скарбом. Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми. Треба бути добрим і чуйним до людей. Допомагати тим, хто потребує твоєї уваги. Якщо будеш сам творити добро – воно тобі й вернеться, і чим більше ти зробиш людям добра, тим багатшим станеш. Отже, поспішайте робити добро!

Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто навіки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свою частку у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей раніше називали доброчинниками, благодійниками, меценатами, а зараз спонсорами.

Нормальна робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах неможливі без спонсорської підтримки. Не є виключенням і Глобинська гімназія №1 ім. В.Є.Курченка. Наш навчальний заклад постійно підтримують благодійники-підприємці, що працюють на теренах Глобинської територіальної громади. І наразі ми хочемо подякувати за постійну допомогу батьківському комітету гімназії (голова Самойленко І.В.), керівникам підприємств, установ, організацій, а саме:

  • Відділу освіти виконкому Глобинської міської ради (начальник Іванченко О.І.) - за виділені кошти на придбання кабінетів природничо-математичного циклу (біології, математики, географії, фізики, хімії) зі встановленням мультимедійних комплексів, сенсорних та магнітних дошок, комп’ютерної та оргтехніки, меблів для учнів початкової та середньої школи, на капітальний ремонт спортивної зали, кабінетів фізики, хімії, санвузла для середньої та старшої школи, поточного ремонту їдальні, кабінетів соціального педагога, психолога, логопеда, перехідних коридорів та рекреацій, частковий ремонт електромережі, придбання тримера для скошування трави;
  • Методичному кабінету відділу освіти виконкому Глобинської міської ради (завідуюча Надтока С.В.) – за своєчасне та стовідсоткове забезпечення підручниками учнів початкової школи;
  • Агропромисловій групі «Арніка» (засновник Пилипченко А.В., директор ТОВ АФ «Мічуріна» Шкірко В.М.) – за допомогу в оздоровленні дітей під час літніх канікул та придбання сучасних крісел-мішків для початкової школи та групи продовженого дня;
  • ТОВ «ІПК «Полтавазернопродукт» (заступник генерального директора Шишацький С.О., заступник генерального директора із земельних/соціальних питань Бредун С.І.) – за сприяння у придбанні меблів для рекреацій початкової школи;
  • ТОВ СП «Нібулон» (генеральний директор О.О.Вадатурський) – за придбання мячів для уроків фізкультури, занять групи продовженого дня;
  • ПП «Ремсільгосптехніка» (директор Андрієнко О.В.) – за скошування трави на прилеглій території навчального закладу;
  • ПАФ «Урожай» (керівник Андрієнко В.М.) – за сприяння у проведенні ремонтних робіт у навчальних класах;
  • ТОВ «Глобинський переробний завод» (директор Барильченко А.М.) - за сприяння у проведенні ремонтних робіт у кабінеті інформатики для початкових класів та методичному кабінеті гімназії.

Висловлюємо подяку депутатському корпусу Глобинської міської ради за підтримку ініціативи Глобинського міського голови С.В.Джуся з облаштування спортивного майданчика гімназії сучасним тренажерним інвентарем для занять на уроках фізичної культури та організації дозвілля дітей та дорослих.

Окремо висловлюємо слова подяки Станіславу Васильовичу Джусю, людині, яка, відставивши безліч турбот та проблем, прийшла на допомогу Глобинській гімназії, і своєю працею, доброчинністю допомагає робити приміщення закладу затишним, привітним та гостинним.

Хай Господь сторицею віддячить усім людям, для яких немає чужих дітей, за розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям.

Низький уклін вам, шановні добродії, від педагогічного і батьківського колективу, за те, що проблеми навчання наших школярів не залишилися байдужими для вас, що ваше милосердя, порядність, діловитість дозволили вам зробити такий великий добродійний внесок у справу навчання українських школярів.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 556 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]