13:38
Сьогодні стартує реєстрація на пробне ЗНО 2019

В Україні розпочалась реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до кінця січня. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Зареєструватися для участі в пробному ЗНО можна з 8 до 31 січня 2019 року на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

Нагадуємо, що в день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест тільки з одного навчального предмета.

Зокрема, 16 березня відбудеться пробне тестування з української мови і літератури, а 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Учасники пробного тестування мають можливість: 

ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

виконати пробний тест, що відповідає вимогам програм ЗНО, характеристиці і структурі сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;

попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту;

отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;

оцінити рівень готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному ЗНО є платною.

Наголошуємо: реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО! Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

У ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО допуск учасників до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:

– паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа, що посвідчує особу;

– запрошення для участі в пробному ЗНО.

 

Категорія: Останні новини | Переглядів: 49 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]