17:02
#ЩедрийВівторок - день добрих справ

    Що таке добро? Для однієї людини — це посмішка, подарована перехожим. Для іншого — п’ять гривень, сплачені на касі незнайомою людиною, коли не вистачило грошей на купівлю хліба. Для третього — це добра порада друга. Доброта може виражатися по-різному. Головне, що вона несе позитивний результат і дарується тільки від чистого серця.

     Гімназисти приєдналися до всеукраїнського дня добрих справ - #ЩедрийВівторок, який пройшов 27 листопада в Україні вперше.

     Учні передали іграшки до дитячого відділення Глобинської ЦРЛ (4-Б, 9-А), подарували книги в шкільну бібіліотеку (4-Б, 3-А), та в дитячий садок (8-Б), не обминули Глобинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (6-Б), передали 8755 грн на лікування учня гімназії Діми Іванова (5-А, 6-А, 1-А, 9-А) та вкинули гроші в коробку на допомогу онкохворим (4-А), відвідали своїх підшефних (10-Б), дарували свої усмішки перехожим (3-Б), пригощали солодощами один одного (2-А, 2-Б, 2-В), допомагали розчищати тротуар від снігу (4-А).     #ЩедрийВівторок вперше об'єднав всю країну навколо добрих справ та вкотре довів, що українці — нація добродіїв. Ми ладні стояти пліч-о-пліч заради доброї мети, волонтерськими зусиллями будувати країну, допомагати один одному і рятувати тих, хто цього потребує. Гімназисти з радістю приєдналися до цієї акції.

 

Категорія: Останні новини | Переглядів: 265 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]