20:28
Серпнева педрада у Глобинській гімназії №1

30 серпня 2018 року у Глобинській гімназії №1 ім. В.Є.Курченка відбулося засідання педагогічної ради.

Серпнева педрада в школі є традиційним заходом. Саме перед початком нового навчального року прийнято підводити підсумки, аналізувати результати навчальної й позаурочної діяльності за минулий період.

Заступник директора гімназії з навчальної роботи Н.В.Телюра розпочала засідання з привітання усіх педагогів з початком нового навчального року, представила молодого вчителя, що починає свою діяльність у стінах нашого навчального закладу, – Євгенія Юрійовича Шкірка, та педагогів, які повернулися в гімназію.

На засіданні було розглянуто питання готовності навчального закладу до роботи в новому навчальному році, затверджено Річний план роботи гімназії у 2018-2019н.р., план роботи шкільної бібліотеки, режим роботи гімназії. Заступник директора з навчальної роботи в початковій школі Л.К.Яворська висловила пропозиції класоводів щодо оцінювання навчальних досягнень учнів у молодших класах.

Було визначено обсяг і терміни проведення навчальних екскурсій та навчальної практики упродовж прийдешнього року.

Підсумки роботи за минулий рік підвели заступник директора з науково-методичної роботи Ж.М.Корсун та заступник директора з виховної роботи А.П.Гордовська. Також Жанна Миколаївна проаналізувала результати ДПА та ЗНО за минулий навчальний рік.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 227 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]