20:18
Розпочалася реєстрація на пробне ЗНО

Упродовж І семестру 2017-2018н.р. у Глобинській гімназії №1 ім. В.Є.Курченка було проведено ряд заходів у межах інформаційно-роз’яснювальної роботи серед учнів, які у 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту, а також з їхніми батьками щодо  організації та проведення пробного ЗНО-2018 та основної сесії ЗНО-2018. На базі методичного кабінету гімназії працює консультаційний пункт з питань підготовки до ЗНО-2018. На інформаційних дошках розміщено інформаційні куточки «ЗНО-2018» та «Пробне ЗНО» з використанням уніфікованих матеріалів, розроблених Харківським РЦОЯО. 

Учням було запропоновано  ознайомитися з відеороликом щодо пробного ЗНО-2018. Для майбутніх випускників проведено практичні заняття, де вони мали змогу переглянути цикл відеоматеріалів «Особливості ЗНО 2018 року» на каналі YouTube сторінка ХРЦОЯО. Після перегляду учні виконали завдання-квест «Інтернет ресурси щодо ЗНО-2018» та зробили фото «Як ми працювали на уроці інформатики» з відображенням отриманого секретного коду після виконання завдань квесту. Фотовідповіді було розміщено в соцмережах на сторінках Facebook та Instagram.

Сьогодні, 9 грудня 2018 року, розпочалася реєстрація на пробне ЗНО, яка триватиме до 31 січня 2018 року.

Як повідомляє прес-служба УЦОЯО, зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість:

  • ознайомитися з процедурою та зразками тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • завчасно ознайомитися з організацією роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту;
  • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
  • оцінити власний ступінь готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою. Докладніше про проходження пробного тестування, у тому числі про вартість, можна дізнатися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 173 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]