19:33
Результати конкурсів "Кенгуру" та "Левеня"

 

Що зробити, щоб фізика в школі стала цікавою "лірикам"? Багатьом дітям нецікаві ні фізика, ні математика, та й в цілому навчання в школі. Вони не розуміють змісту формул. Вже на рівні додавання дробів наука перестає бути зрозумілою, а значить - цікавою. Проте досвід юних «левенят» та «кенгурят» переконливо засвідчує, що навіть юним митцям точні науки можуть бути і цікавими, і потрібними. А домашні завдання перестануть бути тренінгом терпіння для батьків та справжнім випробуванням для родинних стосунків.

Участь у математичному конкурсі “Кенгуру” вже стала доброю традицією в нашій гімназії, адже це – одне з наймасовіших математичних змагань у світі. Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей.

У цьому конкурсі немає переможених. Кожен учасник отримує сертифікат, а діти, які отримали вищі бали, отримують диплом “Відмінний результат” або “Добрий результат”.

Днями було підведено підсумки цьогорічних змагань «кенгурят».

У І (Всеукраїнському) етапі конкурсу, який був проведений 9 грудня 2016р., взяли участь 42 гімназисти 2-6 класів. Диплом за «Добрий результат» отримали 7 учнів: Артеменко Світлана, Левицька Анастасія, Затуливітер Ванеса, Ковтун Артем (2-Акл.), Ведмідь Діана (3-Акл.), Толстой Ілля (5-Бкл.), Артеменко Вікторія (6-Акл.). Решта були відзначені сертифікатами учасників.

У ІІ (Міжнародному) етапі з 58 учнів троє – Жидков Артур, Костиренко Володимир (10-Бкл.) та Толстой Ілля (5-Бкл.) - отримали «Відмінний результат». Семеро учнів відзначено дипломами за «Добрий результат»: Галушка Софія (6-Акл.), Величко Денис, Пархоменко Вікторія (10-Бкл.), Коваленко Марія Василівна (9-Акл.), Хакімов Олександр (5-Акл.), Міщенко Ольга та Малейчук Анна (7-Акл.).

5 квітня 2017 року наші гімназисти взяли участь у Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі «Левеня-2017». Даний конкурс проводиться для всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, для тих, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати.

Цьогоріч можливість перевірити свої вміння, застосовувати знання й інтуіцію на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху мали 22 учні нашого навчального закладу, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – фізика.

Ці учні отримали позитивний інтелектуальний досвід та «помірялись силами» з ровесниками з різних куточків України. Всі вони – переможці, а дипломами за «Відмінний результат» були нагороджені Міхно Даніїл (9-Бкл.), Батог Марія, Конопліна Наталія та Пінчук Аліна (10-Акл.). «Добрий результат» показали Тритяк Дарина, Міщенко Ольга (7-Акл.), Чепурко Іванна (7-Бкл.), Клівенко Дарія, Бойко Дмитро, Федосов Владислав, Федосов Сергій (9-Бкл.). 11 учнів отримали сертифікати за участь у змаганні.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 440 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]