16:40
Районний конкурс на кращий захід з національно-патріотичного виховання

    29 листопада в Глобинському РБК пройшов районний конкурс на кращий захід з національно-патріотичного виховання. Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей та молоді, формування національно-культурної ідентичності, національно-патріотичного світогляду та розвитку морально-духовних цінностей школярів. Основним завданням конкурсу є сприяння учням в освітньому, духовному розвитку, їхній соціалізації і життєвому самовизначенню через залучення до культуротворчої діяльності, патріотичне виховання дітей та молоді засобами мистецтва, створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу школярів.

$IMAGE5

     Гімназія представляла 5 номерів, з яких всі зайняли призові місця. Дарина Шутька з піснею «Мати-емігрантка» вже з перших нот довела всіх до сліз, дівчата із сучасним танцем «Незламна» представили образ України як сильної і нескореної держави, хлопці так вжилися в роль «Кіборгів», ніби вони і справді були в Донецьку в ті страшні часи під час облоги аеропорту, танцювальний колектив С.І. Рибальченка професійно представляв танець польку, і на завершення вражаюча масова пісня «Оберіг». Вітаємо наших талановитих, креативних, артистичних, співочих, гімназистів! Ви у нас найкращі!

      Танцювальний колектив С.І. Рибальченка та вокаліст Дарина Шутька спробують свої сили в цьому ж конкурсі на обласному рівні 5 грудня. Бажаємо перемоги!

Категорія: Останні новини | Переглядів: 404 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]