15:42
Районний конкурс на кращий національно-патріотичний захід

"У мене ти одна-єдина,

Одвічна радість і жура.

Ти будеш жити, Україно,

Країна щастя і добра!"

Такими словами пісні вражали всіх гостей співочі соловейки Глобинської гімназії та Школи мистецтв на районному конкурсі на кращий національно-патріотичний захід, який відбувся 5 грудня в РБК. Конкурс був проведений з метою підтримання обдарованих дітей та молоді, з метою формування національно-культурної ідентичності, національно-патріотичного світогляду та розвитку духовно-моральних цінностей школярів.

Розпочала виступ Анна Брашован, золотий голос нашої гімназії, з піснею «Заспіваймо пісню за Україну».

Далі Арсен Кондуфор з піснею «Я ненавиджу війну» зібрав навколо себе багато гімназистів різних вікових категорій, які з акторською майстерністю зіграли в театральній постановці. Це і ангели, і прапороносці, і «живі» картинки, і діти 4-А класу, які прекрасно справились із покладеною на них роллю грати самих себе в реальному житті.

Від танцю «Журавлі» танцювального колективу «Флорес» у мене особисто аж дух перехоплювало.

Потім гімназисти вражали композицією «Україна», в якому взяли участь Анна Брашован, Дарина Шутька, Світлана Корнійченко, Діана Крутоголова, Даша Влізько та колоритний танцювальний колектив «Сузіря».

І на закінчення прозвучав гімн М. Лисенка «Боже Великий, Єдиний», під час виконання якого увесь зал піднявся.

До підготування цього конкурсу доклали свої старання і зусилля талановиті люди. Хочеться подякувати педагогічному колективу - Гаджегі Іванні Володимирівні, Жуку Сергію Васильовичу, Левченко Людмилі Геннадіївні, Калчугіну Василю Михайловичу, Крутоголовій Людмилі Василівна, Гордовській Аллі Петрівні, та викладачам Школи мистецтв - Довженко Вірі Олександрівні, Потоцькій Юлії Олександрівні, Дударь Вірі Вікторівні, Рибальченку Сергію Івановичу. Дякуємо за те, що не відмовляєте в допомозі, що Ви завжди разом з нами, за Вашу працьовитість і відповідальність. Дякуємо жюрі та всім організаторам заходу.

Дякуємо нашим талановитим дітям, без старань і відповідальності яких цей захід не відбувся б. Ви – наша гордість, наша надія, наше майбутнє!

 

(Марина Поривай, педагог-організатор.

Фото і відео Дмитра Бойка)

Категорія: Останні новини | Переглядів: 329 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]