21:13
Районні змагання інтелектуальної гри «Дебати-2018»

Дебати — командна, рольова інтелектуальна гра, суть якої полягає в тому, що обрані команди аргументовано доводять тезу, запропоновану до обговорення, а інші — опонують їй. Як гра — дебати демократичні, оскільки передбачають чесність, рівність можливостей, повагу до опонента, толерантність і, одночасно, критичне мислення. Участь у дебатах дає учасникам змогу відчути переваги такого способу обговорення дискусійних питань. Вони розвивають моє ораторське мистецтво, стають сміливішими у суспільстві, краще вчаться висловлювати свою думку, набагато впевненіше себе почувають.

16 грудня 2017 року на базі Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка відбулися районні змагання інтелектуальної гри «Дебати-2018», у яких взяли участь 12 команд, що представляли загальноосвітні навчальні заклади Глобинщини. Цьогоріч учасникам турніру для обговорення було запропоновано тему «Ця палата вважає, що потрібно контролювати дитячий інформаційний простір».

Команда Глобинської гімназії №1 (керівник Макайда С.О.) провела дві гри й в обох виграла. За кількістю набраних балів гімназисти зайняли ІІ командне місце. Команда нашого навчального закладу буде відстоювати честь району в обласному етапі гри в англомовному треці та матиме змогу повчитися вести дебати з найкращими командами області. Успіхів вам, нових яскравих вражень та цікавих знайомств!

Категорія: Останні новини | Переглядів: 288 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]