20:31
«Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну»

04.09.17 р. в середніх і старших класах гімназії проведено Перший урок на тему: «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну». Під час цих занять було розкрито широкий спектр питань історичного, політичного, економічного, безпекового, соціально-гуманітарного та морально-етичного характеру, що відображають реальні перспективи євроінтеграції України, її входження до Європейського Союзу і НАТО.

Цього ж дня на базі кабінету історії проведено два заходи за участі спеціалістів Глобинського регіонального відділення пробації на чолі з його керівником Теслею О.Г. Один із них – бесіда працівників відділення з учнями 11-А класу гімназії з питань запобігання правопорушень в молодіжному середовищі. На реальних прикладах, що мали місце в Глобинському районі упродовж 2016-2017 рр., продемонстровано рівень протиправної поведінки неповнолітніх, визначено її основні причини та акцентовано увагу присутніх на різних видах юридичної відповідальності.

На завершення бесіди для учнів був проведений цікавий і повчальний тренінг.

В межах програми Глобинської гімназії №1 «Відкритий лекторій» та відповідно планів роботи із персоналом Глобинського відділення пробації учителем історії і правознавства Макайдою С.О. також проведено лекцію-бесіду з працівниками відділення на тему: «Становлення української державності та європейські перспективи України».

Категорія: Останні новини | Переглядів: 377 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]