18:26
"Петлюрівський вишкіл" у гімназії

     24 травня на території гімназії було гамірно та весело – увесь день тривала військово-патріотична гра "Петлюрівський вишкіл", яка проходила вперше у нашому навчальному закладі. Гра  була організована та проведена за ініціативи керівника  туристичного гуртка  та шкільного психолога Калчугіна В.М.

     У військово-патріотичній грі були задіяні учні 5-7 класів. Спочатку кожна команда продемонструвала стройову підготовку та виконала військово-патріотичну пісню. Далі на учасників чекали такі етапи гри: вікторина, стрільба, метання гранати, підтягування, орієнтування, купини, долікарська допомога, перенесення потерпілого, дорожні знаки і ситуації, жердини, проповзання, перестрибування, колода, знання з ОБЖ, надзвичайні ситуації. Діти імітували справжню небезпеку – підбігали до «пораненого», який потребував допомоги, витягували його, клали на ноші та доставляли в безпечне місце. Учасники вжилися в ролі, у них очі горіли від емоцій.

     По закінченню гри визначились команди переможців. І місце зайняла команда 7-А класу, ІІ місце – 5-Б класу, ІІІ місце – 6-Б клас. Вітаємо!

     Гра "Петлюрівський вишкіл" розвиває в учнів дух патріотизму та формує військові навички, вона мотивує розвиток сили волі та покращує спортивну форму.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 278 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]