09:16
Перший урок у новому навчальному році

Перший урок у навчальному році — важлива подія як для усіх учнів, так і для їхніх батьків та вчителів. Тому педагоги Глобинської гімназії дуже відповідально підійшли до вибору теми години спілкування, орієнтуючись на вік школярів, актуальність проблеми.

«Розкажи Європі про себе», «Стежками дружби», «Відкриваємо Україну», «Виховуємо патріотів», «Моя мирна Україна», «Добре тим, хто вміє дружити», «Діти об’єднують Україну», «Яким я бачу майбутнє України», «Гімназія – наш дім», «Україна – єдина країна», «Моя Україна – єдина і неповторна», «Діти єднають Україну», «У дружньому родинному колі», «Моя Україна, тебе я кохаю – тут дім мій, тут друзі живуть», «Де мрії збуваються, там щастя починається», «Прагнемо миру», «Перший раз у перший клас. Я і мої друзі», «Я люблю свою країну», «З Україною у серці», «Дитячі мрії», «Щоб у серці жила Україна», «Українці серед інших європейських націй» - такою різноманітною була тематика цих заходів. Більшість із них були проведені в якийсь оригінальний спосіб: у формі віртуальної екскурсії, дебатів, конкурсів, командних ігор. Розповіді доповнювалися переглядом презентацій, відеороликів, уривків із документальних фільмів, малюванням, квестами. Маленькі гімназисти запросили до себе у гості батьків. Усе це дало змогу зробити уроки максимально цікавими та корисним для усіх учнів.

Та, зрештою, як би тема першого уроку у новому 2018-2019 навчальному році не звучала, у якій формі він би не був проведений, в будь-якому разі цей урок сприяв вихованню соціальної відповідальності та національної свідомості школярів, патріотизму та гуманізму, чесності, терпимості до іншого, хоробрості та здатності постояти за себе та інших, добросовісності, правдивості, вміння працювати в колективі, ефективно протистояти будь-яким проявам насильства та жорстокості, готовності допомагати та підтримувати, зрештою, - бути гідними громадянами своєї країни.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 300 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]