19:19
Останній дзвінок 2018

    Останній дзвоник – це чудова традиція, тепле родинне свято, яке нічим не можна замінити. Востаннє пролунав він для наших випускників і покликав їх у подальший широкий життєвий шлях, сповнений надій.

    Упродовж навчального року гімназисти старанно здобували скарби рідної мови, засвоювали гуманістичні цінності, вивчали закони живої та неживої природи, припадали до джерел культури та духовності. У рідній гімназії зміцніли й загартувалися душі громадян цієї Країни – і безтурботних першокласників, і замріяних у майбутнє випускників.

    Цього року Останній дзвінок пройшов на подвір'ї рідної гімназії. Розпочалися урочистості із Державного Гімну України та Гімну гімназії. Потім відбулося нагородження грамотами учнів та вчителів, які зробили великий внесок у навчальну та виховну роботу гімназії. Випускники започаткували «Музей шкільних реліквій», до якого додали цікаві експонати і подарували їх вчителям та заспівали пісню «Дитинство не втрачай». Звучали пісні у виконанні Діани Сорокіної, Дарини Шутьки, Діани Крутоголової, Дар'ї Влізько. А ще наймолодші гімназисти привітали випускників кумедними віршами. Своє останнє слово на шкільному порозі у вигляді наказу зачитав Президент гімназії Олександр Коваленко. Завершилося свято композицією «Україна».

     Хочеться побажати нашим випускникам успіхів та здійснення усіх задумів. Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні та мудрі наставники! На вас чекають нові звершення, тож хай буде щасливим життя у мирній, вільній Україні!

Категорія: Останні новини | Переглядів: 671 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]