22:31
Нові зустрічі у новому навчальному році

Пройшло лише пять днів нового навчального року, а педагоги нашого навчального закладу вже зробили чимало справ.

Упродовж першого тижня відбулися зустрічі адміністрації гімназії з учнями 10-х та 11-х класів. Дирекція навчального закладу зустрілася також з батьківським комітетом гімназії, батьками майбутніх випускників.

На зібраннях директор К.І.Скляр підвела підсумки роботи гімназії за минулий навчальний рік, познайомила із суттєвими кроками щодо підвищення якості навчання згідно із вимогами сучасного суспільства, з досягненнями учнів та педагогів, розповіла про перспективи навчального закладу, визначила пріоритетні завдання та напрямки розвитку гімназії.

З підсумками проведення ДПА у 4-х класах познайомила батьків заступник директора з навчальної роботи Л.К.Яворська.

Про пріоритетні напрямками виховної роботи говорила заступник директора А.П.Гордовська. Вона подякувала присутнім за активну участь у житті гімназистів і висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю.

На зустрічах ішлося про новації, які очікують на одиннадцятикласників цього року, про особливості, зміни і доповнення ЗНО-2018. З цими питаннями виступила заступник директора з науково-методичної роботи Ж.М.Корсун.

На доцільності упровадження профільного навчання наголосили вчителі М.Г.Скляр та Б.В.Какушка – класні керівники випускників гімназії 2017 року.

Було розглянуто також важливі питання організації роботи батьківського комітету гімназії, обрано його голову та заступника.

У пятницю, 8 вересня, у класах відбулися також батьківські збори.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 295 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]