21:49
Нові перемоги талановитих гімназистів!

У Полтаві в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбулася виставка “Герої сьогодення – очима дітей”. Автори представлених на виставці робіт – переможці обласного конкурсу “Герої сьогодення – очима дітей”. Учні художніх шкіл з усієї області в роботах відобразили хвилювання та тривогу у зв’язку з подіями, що відбуваються в країні, проявили творчі здібності та фантазію. Їхні роботи сповнені патріотизму та любові до рідної країни.

Виставка має велике виховне значення. В роботах відчувається поклик, душа юних художників. Прикро, що в картинах, в основному, переважають темні кольори. Хочеться, щоб, все ж таки, було більше сонячних, теплих відтінків. Буде мир, і діти будуть малювати світ в яскравих барвах.

Загалом, журі обласного конкурсу переглянуло 223 творчі роботи учнів. Нині визначені 36 переможців. Дуже приємно, що серед переможців конкурсу є і наша учениця Цілуйко Юлія. Робота дівчини відзначена дипломом Управління культури Полтавської ОДА І ступеня. Також Юля отримала нагороду за перемогу в обласному конкурсі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Світ навколо нас». Вітаємо нашу юну майстриню!

Категорія: Останні новини | Переглядів: 539 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]