Головна » 2017 » Жовтень » 1 » Напередодні професійного свята - грамота за найвищий рейтинг закладу за результатами складання учнями ЗНО
22:36
Напередодні професійного свята - грамота за найвищий рейтинг закладу за результатами складання учнями ЗНО

Учителю! Вклоняюся доземно

Перед великим іменем твоїм,

Вже проростають ті маленькі зерна

Під поглядом, як сонце золотим.

Учителю! Ти наче Нездоланність,

Крізь все проносиш іскру доброти,

Щоб засвітить у серденьку дитячім

Вогонь священний розуму й краси.

Учителю! Невже ти не втомився

У юні душі класти щось нове?!

Для цього ти на світі народився,

У цьому є покликання твоє.

Після вересневих клопотів зрештою настає затишний золотавий жовтень, разом з яким приходить свято - День вчителя. З цієї нагоди 28 вересня у затишній залі районного будинку культури зібралася освітянська родина Глобинщини.

Учитель…Скільки мудрості й турботи у цьому слові. Щасливий той, кому Бог подарував справжнього вчителя – педагога з великої літери. Саме для них – креативних та проактивних, завжди відкритих для нового, готових допомогти й підтримати – звучали найтепліші слова визнання.

На адресу освітян надійшло вітання від народного депутата України Костянтина Жеваго. З вітальним словом до присутніх звернулися голова Глобинської районної ради Володимир Сьомін, Глобинський міський голова Станіслав Джусь, перший заступник голови Глобинської районної державної адміністрації Інна Авраменко, начальник відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської районної державної адміністрації Сергій Кулик, начальник відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради Олександр Іванченко, а також голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки Любов Качмар. Почесні гості вручили грамоти, нагороди, подарунки тим, без кого неможливе успішне майбутнє, хто створює нову генерацію людей, хто є символом сучасної епохи.

Серед нагороджених – колектив Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка, інноваційну діяльність якого відзначено на Міжнародному форумі "Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку" та нагороджено грамотою Форуму за високі професійні здобутки у вихованні та навчанні молодого покоління, колектив, який упродовж багатьох років визнано одним з кращих на Глобинщині. Педагогам було оголошено подяку за найвищий рейтинг закладу за результатами складання учнями зовнішнього незалежного оцінювання.

На святі були представлені випускники педагогічних вишів та коледжів, які цьогоріч переступили пороги навчальних закладів Глобинщини і вже почали передавати дітям набуті за студентські роки знання. Серед «новачків» - Остапчук Анна Володимирівна – колишня випускниця, а тепер вихователь групи продовженого дня, асистент учителя Глобинської гімназіі №1ім. В.Є.Курченка.

Дуже приємно, що випускники нашої альма-матер також продовжать справу своїх наставників, працюючи в дошкільній освіті. До колективу Глобинського дошкільного навчального закладу №1 «Дзвіночок» приєдналися молоді спеціалісти: музичний керівник Гончаренко Анжеліка Сергіївна, практичний психолог Джусь Яніна Станіславівна, вихователь Макайда Юлія Сергіївна та асистент вихователя Попсуй Євгенія В’ячеславівна.

Зі словами настанови до молодих педагогів звернулася завідуюча районним методичним кабінетом Світлана Калашник. Майбутні майстри освітянської ниви, які осяють небосхил знань своїм ясним розумом, отримали також квіти та подарунки від Полтавського гірничо-збагачувального комбінату.

Слова великої пошани та вдячності сказано було вчителям – мудрим- юним-пенсіонерам, котрі своєю натхненною працею та особистим життєвим прикладом виховували протягом багатьох років підростаюче покоління і запалили те яскраве світло, яке світить сьогодні молодим, вчителям, котрі багато років свого життя віддали щколі, а серце - дітям. У цьому навчальному році вони вирішили, що прийшов час відпочити. Серед них – педагоги-майстри нашого навчального закладу: вчитель інформатики Крюк Олексій Сергійович та вчитель української мови та літератури Шаповал Надія Андріївна.

У цей святковий день звучали мистецькі вітання для педагогічної еліти Глобинщини від вихованців танцювального колективу «Флорес» (художній керівник Віра Дудар), народного танцювального колективу «Сузір’я» (художній керівник Сергій Рибальченко), танцювального колективу «Родзинка плюс» (художній керівник Тетяна Ковтун), зразкового ансамблю народного танцю «Астарта. Зорецвіт» (керівник і постановник Василь Лазаренко), Іванни Гаджеги та ін.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 323 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]