Головна » 2017 » Грудень » 3 » "Нам все під силу!" Районний захід дитячої творчості для дітей з інвалідністю
14:35
"Нам все під силу!" Районний захід дитячої творчості для дітей з інвалідністю

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає.      

 

1 грудня в Глобинській гімназії відбувся районний захід дитячої творчості для дітей з інвалідністю «Нам все під силу», який провела завідувач ПМПК Величко Наталія Юріївна. Це була не просто зустріч, а маленький ювілей, традиція, якій виповнилося 5 років. На свято завітала Норенко Людмила Василівна, завідувач сектору соціального забезпечення виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Розпочала свято своїм запальним східним танцем Самойленко Вікторія, учениця Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, яка у перший рік проведення цього заходу в області здобула почесне 2 місце.

Далі зустріч продовжили Домашенко Антон, учень Глобинської ЗОШ І-ІІ ст. № 3, Мамка Алла, учениця Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, Вакуленко Дарина, учениця Опришківської ЗОШ І-ІІІ ст., Макаренко Денис, учень Бабичівського НВК, Лохвич Євгенія, учениця Глобинської ЗОШ І-ІІ ст. № 4, Закльопний Амвросій, учень Глобинської ЗОШ І-ІІ ст. № 4.

Поряд зі сценою знаходилася виставка дитячих робіт – учнів Глобинської гімназії: Коваленко Сніжани, Іванова Дмитра, Джуся Назара, Решетняка Ігора, Клівенка Богдана, учнів Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5: Гриценко Анжели, Ниценка Дмитра, Гавриленко Сюзанни, Сироватня Богдана, учнів Глобинської ЗОШ І-ІІ ст. № 3: Кіріченка Олексія, Яковенка Владислава, учнів Бабичівського НВК: Берегового Олександра, Матківського Дмитра, учня Опришківської ЗОШ І-ІІІ ст. Шелофастова Любомира. Гості мали змогу насолодитись танцями, піснями, віршами, гуморесками та чудовими виробами цих талановитих, хоч і з обмеженими фізичними можливостями, дітей. Всі учасники зустрічі отримали солодкі подарунки.

Хочеться подякувати організаторам та спонсорам цього чудового заходу, особливо Наталії Юріївні Величко, яка докладає багато зусиль, щоб ці особливі дітки не відчували себе не такими, як всі. А скільки цікавого розповіла Наталія Юріївна про доброту, милосердя, про Матір Терезу та її заповіді доброти!

Кожен день у житті людей з особливими потребами наповнений прагненням пристосовуватися до самостійного життя у суспільстві, до самовдосконалення, приносити радість собі та оточуючим. І, незважаючи на деякі невдачі та смуток, надія на краще та більш легше своє існування в суспільстві не залишає їх. Головне для них, що життя є, і воно продовжується.

 

Люблю життя таким, як воно є,

Яким його мені Всевишній дарував.

Хоч іноді воно жорстоко б’є,

Йому я вдячна за святий цей дар.

Люблю його і в щастя дні погожі,

І в дні зневіри, суму і жалю,

І, навіть, коли жити вже не можу,

Я щиро кожну мить люблю.

Один лиш раз живу я в цьому світі,

Люблю своє життя таким, як є.

Я вдячна Богу за всі дні прожиті,

Люблю життя я, бо воно моє.

 

Категорія: Останні новини | Переглядів: 227 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]