Головна » 2017 » Травень » 25 » Мистецько-освітянська акція «Юна еліта громади»
21:31
Мистецько-освітянська акція «Юна еліта громади»

ХХІ століття – це століття освіти, інформативності, пріоритетності знань і мобільності. Відтак, навчання набуває нових ознак: потрібно вчити вчитися.

24 травня 2017р. в районному будинку культури відбулася мистецько-освітянська акція «Юна еліта громади». Це свято вшанування учнів - багаторазових переможців районних інтелектуальних та мистецьких конкурсів, Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін – та вчителів, що підготували переможців.

Участь в олімпіадах, конкурсах – це щоденна робота на уроках та після них, в навчальному закладі та вдома, з досвідченими вчителями і самостійно. І нам є ким пишатися. Це юні обдарування, що ступили на цей тернистий шлях за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма. Піднятися на вершину слави допомогли здібним учням як наполегливість, уміння сконцентруватись, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи, талановитих вчителів, наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок ростити обдарованість і справилися з ним якнайкраще.

Честь гімназії цьогоріч захищали і примножували:

Пархоменко Вікторія, учениця 10-Б класу:

  • Диплом ІІ ступеня в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук; секція: агрономія;
  • Диплом ІІІ ступеня в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології;
  • Диплом І ступеня в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук; секція: агрономія;
  • Диплом І ступеня в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології;
  • Диплом І ступеня в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури;
  • Диплом І ступеня в ІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика;
  • Диплом ІІІ ступеня в ІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

Крутоголова Діана, учениця 8-А класу:

  • Диплом ІІ ступеня в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання;
  • Диплом ІІ ступеня в ІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика;
  • Диплом ІІІ ступеня в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури;

Мороз Владислава, учениця 11-Б класу:

  • Диплом ІІІ ступеня в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук; секція: українська література;
  • Диплом І ступеня в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук; секція: українська література;
  • Диплом І ступеня в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови;
  • Диплом І ступеня в ІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика;

Костиренко Володимир, учень 10-Б класу:

  • Диплом І ступеня в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук; секція: англійська мова;
  • Диплом ІІ ступеня в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови

Лебеденкова Софія, учениця 5-Б класу:

  • Диплом ІІ ступеня в ІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика;
  • Диплом ІІІ ступеня в ІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

Клівенко Дарія, учениця 9-Б класу:

  • Диплом ІІ ступеня в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук; секція: історичне краєзнавство;
  • Диплом за І місце в районному етапі ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України та державотворення»

Калініченко Лілія, учениця 8-А класу:

  • Диплом І ступеня в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії;
  • Диплом ІІІ ступеня в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології

Лобода Дарина, учениця 11-А класу:

  • Диплом ІІІ ступеня в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології;
  • Диплом І ступеня в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології;
  • Грамота за кращу жіночу роль другого плану

Нагороди також отримали:

Стрижак Каміла (вокальний жанр), танцювальні колективи «Флорес», «Сузір'я», театральний колектив «Джерела», команда КВК «Гімназія пікчерз», агітбригада «Екоекспрес».

За високий професіоналізм, творчий підхід у роботі з обдарованими дітьми відзнаки відділу освіти виконкому Глобинської міської ради отримали педагоги Трахтенберг Л.О., Проскурня В.А., Скляр М.Г., Жук С.В., Олійник О.В., Левченко Л.Г., Шаповал Н.А., Пилипенко В.Г., Дядюра С.В., Гордовська А.П., Ринденко Г.В., Калчугін В.М.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 255 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]