15:38
Міні-EdCampPoltava 2017 «Школа – стара, діти – нові: шляхи взаєморозуміння»

25 лютого 2017 року у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради, вперше у Полтаві, відбулася унікальна подія – регіональна (не)конференція для шкільних педагогів міні-EdCampPoltava 2017 «Школа – стара, діти – нові: шляхи взаєморозуміння».

EdCamp – це (не)конференція, що проводиться в новому дискусійному форматі для співтворчості вчителів та вчительок, які мають можливість відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці і розв’язанні спільних задач за принципом: «Дай, якщо можеш – Візьми, якщо хочеш!».

Учасниками цієї події стали 160 небайдужих педагогів не лише Полтавщини, а й інших регіонів. Нагодою поспілкуватися з колегами скористалася й заступник директора з науково-методичної роботи Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка Ж.М.Корсун. Освітяни мали можливість відвідати 17 експертних сесій з актуальних питань навчально-виховного процесу. Коучинг в освіті, фасилітація, медіаграмотність, ненасильницька комунікація, гуманний підхід у педагогіці, професійне вигорання педагога та шляхи його уникнення, психологія взаємовідносин вчителя та учнів, нові технології в навчанні – все це було представлено на міні-EdCampPoltava 2017.

Вчителі та вчительки мали унікальну можливість поділитися своїм власним досвідом. Думка кожного щодо концепції Нової української школи та ініціативи з дебюрократизації «Діти і папери: як досягти балансу у школі» була почута та врахована.

Протягом (не)конференції на учасників та учасниць чекали різноманітні сюрпризи від організаторів події: «мотиваційне дерево», пісочна анімація, різноманітні творчі майстерні, «дерево побажань та пропозицій», тематичні смаколики та інші подарунки.

Наскрізною ниткою міні-EdCampPoltava 2017 організатори обрали актуальні проблеми сьогодення, а саме: оновлення освітнього процесу, зміна ролі «сучасного вчителя», національно-патріотичне виховання підростаючого покоління, екологічна грамотність, актуальність гендерно чутливої мови та вміння навчатися протягом усього життя.   

Переглянути "Як це було" можна за посиланнямhttps://m.youtube.com/watch?v=odSWkJI5OMU

 

Категорія: Останні новини | Переглядів: 307 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]