20:38
Майбутнє України – талановиті діти

Видавничий центр «Перлина» започаткував Всеукраїнський проект «Майбутнє України – талановиті діти», метою якого є виявлення і підтримка талановитої молоді, обдарованих дітей, а також створення серії унікальних книг, сторінки яких сяятимуть розмаїттям дитячих талантів. Дітям з усіх куточків країни надається можливість представити свої роботи, творчі здобутки, досягнення та успіхи в різних напрямках розвитку, презентувати себе як цікаву особистість та свій регіон.

Нещодавно відбулася презентація книги «Майбутнє Полтавщини – талановиті діти». У ній розповідається про успіхи і досягнення талановитих дітей та досвідчених педагогів Полтавщини. Серед юних обдарувань є і наші гімназисти.

На сторінках видання розповідається про ученицю 8-А класу Мороз Поліну, постійну учасницю і призерку численних інтерактивних змагань. Поліна також є ученицею Глобинської дитячої школи мистецтв, уміє грати на сопілці, кларнеті, гітарі. Дівчина займається танцями, брала участь у багатьох конкурсах та фестивалях. На цьому Поліна не зупиняється. Вона співає в вокальному ансамблі Глобинської гімназії №1 «Україночка». Дівчина активна, креативна та відкрита. У майбутньому хоче стати лікарем чи вчителем.

Розумниця і творча особистіть – це учениця 6-Б класу Коноваленко Анна. Дівчина має нагороди за досягнення в українській мові та образотворчому мистецтві. Гарно малює, навчається гри на гітарі. У подальшому Анюта бачить себе успішним дизайнером.

Арсен Кондуфор – допитливий, кмітливий учень 5-Б класу. Хлопець проявляє інтерес до різних наук. Захоплюється спортом, любить малювати. Крім того, Арсен відвідує дитячу школу мистецтв за класом вокалу та фортепіано. Арсен має гарний голос, він - призер багатьох районних, обласних, Всеукраїнських конкурсів у номінації «Вокал». У дорослому житті Арсен хоче мати творчу професію – бути співаком чи режисером.

 

Сашко та Марійка Коваленко – рідні брат та сестра, учні 10-Б та 9-А класів. Бійцівських якостей їм не позичати. А їх надзвичайна цілеспрямованість, організованість можуть послугувати за взірець іншим. З юних літ підлітки займаються вільною боротьбою в міській ДЮСШ. Їх результати більш ніж промовисті. Марія – багаторазова призерка районних та обласних чемпіонатів і турнірів з вільної боротьби, володарка І місця відкритої першості з вільної боротьби КЗ «КОЛІФКС». Сашко – Президент гімназії, призер та переможець різноманітних просвітницьких конкурсів, учасник обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в секції «Історичне краєзнавство». А ще він – талановитий актор, учасник театральної студії «Джерела» Глобинської гімназії №1. Хлопець – багаторазовий переможець та призер обласних, Всеукраїнських та Міжнародних турнірів з вільної боротьби. Має І юнацький розряд з вільної боротьби. А напередодні Олександр та Марійка стали переможцями чемпіонату України з вільної боротьби і візьмуть участь у чемпіонаті Європи, що відбудеться в липні 2017 року в Боснії і Герцеговині. Наші чемпіони мріють здобувати нові перемоги і зайняти достойне місце в дорослому житті.

 

Юлія Щербанюк – учениця 11-А класу гімназії – активна учасниця шкільних заходів, випускниця дитячої школи мистецтв, де займалася грою на балалайці, неодноразово брала участь в обласному музичному конкурсі «Юний віртуоз Полтавщини». У дівчини вмілі руки, вона вражає здібностями та наполегливітю, виконуючи досить складні для її віку роботи. Ще одне захоплення Юлії –малювання. Зараз дівчина стоїть на порозі нового етапу в своєму житті, намагається обрати професію, яка б приносила задоволення. Хай же їй усе вдасться!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Окрім цього, видання назвало ще імена багатьох гімназистів, які примножили славу нашого закладу.

Кір’ян Катерина

Переможець та призер шкільних, районних та обласних олімпіад з української мови та літератури, переможець районного та призер обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН зі світової літератури, переможець та призер шкільного та районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.. П.Яцика, у складі команди «Discusio» - переможець районного етапу та дипломант обласного етапу інтелектуальної гри «Полтавські дебати – 2013», учениця Глобинської школи мистецтв за класом «Фортепіано» та «Образотворче мистецтво», ведуча шкільних свят та шкільного телеканалу «Гімназія TV», володарка титулів «Гордість гімназії-2013», «Міс гімназії-2013»

Тесля Валерія

Переможець та призер шкільних та районних олімпіад з української мови та літератури, призер районного етапу олімпіади з російської мови та літератури, переможець районного та призер обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з української літератури, призер районного етапу Міжнарод-ного конкурсу знавців української мови ім.. П.Яцика, член учнівської команди КВК, учасниця музично-театрального колективу щедрівників та колядників, шкільного хору, у складі команди «Discusio» - переможець районного етапу та дипломант обласного етапу інтелектуальної гри «Полтавські дебати – 2013», учениця Глобинської школи мистецтв за класом «Вокал», переможець конкурсу "Естрадна веселка-2010", регіонального пісенного фестивалю-конкурсу "Хорольські зірочки"-2011 р., конкурсу "Веселка -2012" (вокал), ведуча шкільних свят, володарка титулів «Вокаліст року-2012», «Творча особистість року-2013»

Буренко Ілона

Переможець шкільного, районного та призер обласного етапів олімпіад з біології, географії, англійської мови, переможець районного та призер обласного етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН(відділення «Екології та аграрних наук», секція «Аграрні науки»), у складі команди «Discusio» - переможець районного етапу та дипломант обласного етапу інтелектуальної гри «Полтавські дебати – 2013», учениця Глобинської школи мистецтв за класом «Образотворче мистецтво», кореспондент шкільного телеканалу «Гімназія TV», володарка титулу «Випускник року-2013».

Товмасян Тигран

Кандидат в майстри спорту. Чемпіон України з боксу 2010 р. в м. Керч, призер чемпіонату України 2012 р. в м. Одеса, дворазовий призер Всеукраїнських Турнірів "Колос" в м. Скадовськ, триразовий чемпіон Полтавської області, багаторазовий призер, фіналіст та чемпіон різних турнірів. Член учнівської команди КВК, учасник театрального гуртка районного будинку культури та психологічного театру гімназії, ведучий шкільних свят та шкільного телеканалу «Гімназія TV» , володар титулу «Людина року-2013»

Шаповал Юлія

Переможець шкільних, районних та обласних олімпіадах з української мови та літератури, англійської мови, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім..П.Яцика, призер обласного етапу конкурсу-захисту МАН з англійської мови, переможець районних конкурсів читців поезії Т.Шевченка, читців поезій І.Котляревського, член учнівської команди КВК, волонтер районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, учасник театрального гуртка районного будинку культури та психологічного театру гімназії, ведуча шкільних свят, кореспондент шкільного телеканалу «Гімназія TV» .

Білоус Анна

Переможець районного дитячого фестивалю української пісні та танцю "Зоряна доріжка", районного етапу обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Веселка»; призер регіонального пісенного фестивалю-конкурсу "Хорольські зірочки"; лауреат відбіркового туру Полтавського обласного фестивалю "Шукаємо таланти"; нагороджена дипломом за високий рівень виконавської майстерності та збереження пісенних традицій українського народу в конкурсі "Душі пісенної криниця", учасник телешоу-конкурсу дитячої пісні і танцю "Естрадна веселка" (м.Пирятин), відзначена грамотою у номінації "Юні митці Глобинщини" за особливий вияв творчого таланту та особистий внесок у підвищення іміджу району, володарка титулу «Вокаліст року».

Пархоменко Вікторія

Переможець та призер шкільних, районних та обласних олімпіад з української мови та літератури, біології, переможець районного та призер обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Екології та аграрних наук», секція «Аграрні науки»), переможець та призер шкільного, районного та обласного етапів Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.. П.Яцика, у складі квартету «Дивограй» - переможець районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Веселка».

Жиліна Леся

Переможець та призер районного етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, переможець та призер районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.. П.Яцика, переможець та призер районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, переможець фінального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея», володар Гран-прі в регіональному конкурсі образотворчого мистецтва «Барви рідної землі», призер районного етапу Всеукраїнського конкурсу малюнку до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка, дипломант обласного конкурсу «Герої сьогодення – очима дітей», переможець районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Веселка» (номінація «Декламаторське мистецтво»), призер районного етапу конкурсу читців «Тарасовими шляхами».

Кошиль Марія

Переможець та призер районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.. П.Яцика, переможець районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, переможець шкільної олімпіади з української мови, призер обласного етапу VI Міжнародного екологічного конкурсу в номінації: «Вірш «Реклама молока», переможець районного етапу Міжнародного конкурсу «Здоров’я може бути смачним», переможець районного та обласного етапів конкурсу екологічних плакатів «Природа і людина».

Брашован Анна

Володар гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Соняшник», переможець 1 етапу обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Веселка-2014», «Надія фестивалю» у І районному фестивалі-конкурсі української пісні пам’яті Раїси Кириченко «Це голос наш, це пісня, це душа…», переможець та призер фестивалю-конкурсу «Хорольські зірочки», обласного телешоу-конкурсу дитячої пісні і танцю «Естрадна веселка-2015», фестивалю української пісні і танцю «Зоряна доріжка-2014», творчого фестивалю «Гімназія має талант», районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Веселка-2012»

Сіора Руслана

Переможець та призер районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.. П.Яцика, районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, районного етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, російської мови та літератури, англійської мови, переможець районного та призер обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», секція «Українська література»), призер районного етапу конкурсу читців поезій Т.Г.Шевченка «Тарасовими шляхами», конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», лауреат творчого фестивалю «Гімназія має талант», районного конкурсу команд КВК, у складі танцювального колективу «Flores» переможець районного конкурсу «Зоряна доріжка-2014» (м.Глобине), зональних конкурсів танцювальних колективів (м.Комсомольськ, м.Полтава), учасниця театральної студії Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка «Джерела», театральної студії районного будинку культури

Філічева Аріна

Призер районного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, переможець районного та призер обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Мовознавства», секція «Англійська мова») переможець районного, обласного та Всеукраїнського етапів Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея», обласного конкурсу ілюстрацій до творів Остапа Вишні «Веселий пензлик», обласного конкурсу плакатів «Молодь обирає здоров’я», переможець в номінації «Художник року» щорічного творчого фестивалю «За честь гімназії»

Мороз Владислава

Переможець та призер районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.. П.Яцика, призер районного етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, переможець районного та призер обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», секція «Українська література»)

Це – наша віра, це – наша гордість, це – наш завтрашній день!

Відзначили у виданні і тих, хто плекає наше майбутнє, наших талановитих дітей. Це - педагоги Глобинської гімназії № 1 - наставники, порадники, друзі. Матеріал про педагогів увійшов до номінації «Педагогічна еліта Полтавщини». Серед кращих – Міщенко Л.М., Скляр М.Г., Левченко Л.Г., Проскурня В.А., Жадан О.Ю., Макайда С.О., Суховієнко В.Д., Телюра Н.В., Павленко А.М., Трахтенберг Л.О., Боровик Т.О., Бабко С.І., Крутоголова Л.В., Савлюк С.В., Ринденко Г.В., Яворська Л.К., Корсун Ж.М., Перевьорткіна Л.Г., Жук С.В., Шаповал Н.А., Гордовська А.П.

Ми вітаємо наших юних «перлинок» і бажаємо наснаги і нових творчих злетів, їх батькам – віри у великі перспективи їх дітей, а педагогічному колективу – плідної та натхненної праці на ниві плекання юних талантів.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 1182 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]