Головна » 2017 » Лютий » 17 » Конкурсно–розважальне шоу «Хто зверху?»
19:23
Конкурсно–розважальне шоу «Хто зверху?»

Хто розумніший: чоловіки чи жінки? Уже тисячі років людство шукає відповідь на це запитання. Долучилися до вирішення цієї дилеми й наші гімназисти.

15 лютого в 4-А класі (класовод Оченаш Марина Анатоліївна) відбулося конкурсно–розважальне шоу «Хто зверху?» Вели конкурс Воронченко Настя та Козлов Ваня, а учасниками гри, ясна річ, стали команди хлопчиків та дівчаток. Юних джентльменів представляли: Карпенко Ваня, Бігун Діма, Власенко Діма, Гунашашвілі Муслім. Їм протистояли: Варич Лєра, Кругляк Таня, Лихіцька Вікторія, Романенко Віка. Юні красуні намагалися довести, що дівчата - не лише найчарівніша половина людства, а й найрозумніша. Та хлопці не здавалися: хоча відмінниками в школі є завжди дівчата, та керівні посади та депутатські крісла зазвичай займають чоловіки! Кожен був певен своєї думки і прагнув переконати в цьому присутніх.

На шляху до перемоги у кожної команди було п’ять конкурсів: «Збери літери», «Жінка чи чоловік?», «Пригадай героїв», «Відгадай мелодію» та «Гравці в ряд». Цікаві запитання мали не лише пізнавальний характер, але були й досить дотепними. Учасники команд мали можливість продемонструвати вболівальникам свій сукупний інтелект та дарували гарний настрій. А яким захоплюючим був конкурс «Дивоглядки», учасниками якого стали Кругляк Таня та Карпенко Ваня. Телевізійні ведучі можуть лише позаздрити витримці наших гімназистів!

Суперники були гідні один одного, тому гра була напруженою та цікавою. У підсумку ж перемогла команда дівчаток!

Видатний давньогрецький філософ Сократ зробив свого часу висновок: «Чим більше я знаю, тим більше я не знаю». Людина приходить у світ для того, щоб постійно вдосконалювати, насамперед – себе, свій духовний світ, свої знання, уміння, навички, здібності. Саме тому протягом майже всього життя людина наполегливо навчається. І не важливо - чоловік ти чи жінка. Важливо лише те, що всі ми відчуваємо потребу в збагаченні знаннями, отриманні задоволення від інтелектуальної спроможності. Тож будьте розумними!!!!

Категорія: Останні новини | Переглядів: 272 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]