19:02
Конкурс "Гімназія має талант" ІІ тур

28 лютого в актовій залі пройшов ІІ тур конкурсу «Гімназія має талант» для середніх та старших класів. Ведучими на святі були - чарівна Олена Донченко та екстравагантний Владислав Ковтун, учні 7-А класу.

Музика має свою мову, і слова бувають безсилі там, де «говорить» музика. Вона здатна висловити те, що слова неспроможні, розкрити найглибші, найтонші відтінки людських почуттів, думок, настроїв, може перенести в далеке минуле, зазирнути в майбутнє. У номінації «Вокал» ми мали змогу почути Олександру Заврадашвілі ( 5-А),Діану Сорокіну (6-А), Світлану Корнійченко ( 6-Б ), Дашу Влізько ( 7-А ), Карину Шинкаренко ( 7-А), Вікторію Скорик (8-Б), Діану Крутоголову (9-А) та Діану Лазоренко (5-Б), яка виборола Гран-прі.

Танець – це вічний рух. Це самовдосконалення і дисципліна, але одночасно і свобода й безмежність самореалізації. Свою майстерність у номінації «Хореографія» показали учні 6-Б та 7-Б класу.

Поезія – це стихія, в якій ми можемо висловлювати наші думки, не боячись осуду або непорозуміння. Коли людину відвідує муза або приходить натхнення, його вже не втримати – енергія бє зсередини, слова виривають серце і просяться на папір. Але не тільки рима є в поезії, є ще й життя, людське життя. У номінації «Розмовний жанр» всі присутні почули Олю Міщенко (8-А), Владу Михайлик (8-А), Аню Малейчук (8-А), Віку Артеменко ( 7-А ), Руслану Калашник (7-А), Марину Бойко (5-Б), переглянули театральну сценку від 7-А класу «Оксана і Вакула» (модерн) та заслухались Ілону Краплину (10-Б), яка виборола Гран-прі за авторський вірш «Я – мрія».

 

Він бере гітару до рук

І відтворює музику серця.

Ти для мене єдиний звук,

Що торкає мене до денця.

Будь зі мною! Я є струна,

Я лунатиму дзвінко й щиро.

Я заповню цей світ сповна,

Я— любов, я— надія й віра.

 

У номінації «Гра на музичних інструментах» ми насолодилися звуками гітари Вячеслава Салогуба (5-Б), труби Івана Карпенка ( 5-А) і Дмитра Власенко (5-А ), та солодкими нотами скрипки Дениса Гришка ( 7-А )

Кожного року на традиційному конкурсі в нашому навчальному закладі відкриваються все нові і нові зірки та зірочки. І ми пишаємося тим, що ці таланти навчаються саме в нашій гімназії! 

Категорія: Останні новини | Переглядів: 385 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]