Головна » 2018 » Лютий » 24 » Конкурс "Гімназія має талант" І тур
20:20
Конкурс "Гімназія має талант" І тур

       21 лютого в гімназії пройшов перший тур конкурсу «Гімназія має талант». Цього дня в актовій залі зібрались маленькі зірочки, їхні батьки, вчителі та гості, щоб вшану­вати мистецтво, любов до поетичного слова, музики, хореографії.

      

       

      

      

      

      

      

      

      

      

     На свято було запрошене поважне журі у складі Віри Олександрівни Довженко, викладача вокалу в Школі мистецтв, Віри Сорокіної, приватного підприємця, Олександра Коваленка, президента гімназії, Дарини Шутьки, голови старшокласників Глобинщини, секретаря шкільного парламенту, Наталії Конопліної, члена шкільного парламенту.

      Увесь конкурс оцінювався у 4 номінаціях: вокал, хореографія, розмовний та оригінальний жанр.

     

      

      

      

     

      

     

      

      

       Музика навколо нас, вона супроводжує наше жит­тя і здатна відтворити будь-який стан душі людини. Веселість і сум, радість і тугу, любов і ненависть — все підвладне музиці, цій чарівниці, здатній піднести людину, прикрасити її життя. Під час конкурсу ми мали змогу почути пісні у виконання Ані Святелик, Каті Бай, Поліни Шутько, Насті Глоби, Кіри Захарченко, Діми Колєснікова, Назара Хаджива, Кості Кошиля, Влада Ямкового, Сергія Іванчика, Євгена Омельченка, Артема Назаренка,  ансамблів 2-В , 4-А та 3-А класу.

       Валторна – один із найдавніших мідних духових інструментів. Спершу вона виконувала скромну роль. Однак йшли роки, інструмент удосконалювався, збільшувався його діапазон. Під час конкурсу і ми мали змогу насолодитися її яскравим, чистим, трохи різкуватим тембром у виконанні Алі Рафіка, учня 2-А класу.

      Серед кращих винаходів людства поезія займає почесне місце. Тільки ті здатні проникати в найпотаємніші за­кутки незайманої природи, відчувати любов до рідної землі, до життя, хто захоплюється поезією. Прекрасні вірші, як живі істоти, входять у коло нашого жит­тя. Вони то навчають, то кличуть, то благословляють... Під час конкурсу всі присутні слухали вірші у виконанні Аріани Синицької, Іллі Ряшського, Карини Толстої, Влади Коваленко, Соні Марченко, Віки Куценко. А Світлана Артеменко та Вікторія Краплина поділились з нами своїми авторськими віршами.

    

     

     

     

     

     Коли ти танцюєш, ти не просто можеш бути собою, ти органічно не можеш бути ще кимось, окрім себе. Танець дає свободу, дає змогу ставати кращим і розвиватися. Нашій увазі були представлені такі танці: «Масляна» у виконанні 3-А класу, танго Дениса Патяки та Лєри Логвин, «Вася-Василек» 4-А класу.

     У жанрі оригінальний талант ми переглянули незвичайний анімаційний фільм «Покинуте кошеня», який підготували учні 2-Б класу, подивились на вишиті картини Артема Голіусова, учня 2-В класу, та були приємно вражені математичними здібностями двох братів із 2-Б класу Романа та Юрія Тарасових. Вони, як брати Клички, сильні на своєму обраному шляху – в математиці. Своїми математичними перегонами «А вам слабо?!» вони доказали, що математика – це не просто назва уроку, а дуже цікава і захоплююча наука, а ще вибороли заслужене Гран-прі конкурсу «Гімназія має талант».

     

      

      

      

      

      

      Всі учасники отримали грамоти і подарунки від наших благодійників – Віри Сорокіної, приватного підприємця, Тетяни та Олександра Коваленків, приватних підприємців, Сергія та Юлії Тарасових, батьків учнів 2-Б класу. Ми дуже вдячні за вашу підтримку та участь в житті гімназії!

      Кожна дитина талановита, головне – допомогти їй знайти себе. Діти – це майбутнє будь-якої нації, держави, адже саме з них починається усе на світі.  Ми пишаємося талановитими дітками нашої гімназії!

 

Категорія: Останні новини | Переглядів: 423 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]