Головна » 2018 » Березень » 10 » Конференція "Роль навчального закладу, сім'ї та громадськості у професійному самовизначенні старшокласника"
17:41
Конференція "Роль навчального закладу, сім'ї та громадськості у професійному самовизначенні старшокласника"

Вибір професії – це велика відповідальність перед батьками, суспільством, а найголовніша – перед собою. Професія – це дуже важлива частина життя людини, і чим вдаліше зробити вибір, тим більше досягнень на професійному терені, тим більше відчуття успіху і щастя.

22 лютого в актовій залі гімназії відбулася конференція «Роль навчального закладу, сімї та громадськості у професійному самовизначенні старшокласника», яку організувала та провела Алла Петрівна Гордовська, заступник директора з виховної роботи.

Зараз наші старшокласники стоять на роздоріжжі правильного вибору майбутньої професії. Вони дуже потребують порад, підтримки, розуміння. Саме для них та їхніх батьків і була організована ця корисна «жива» конференція, на яку були запрошені цікаві, креативні, розумні, компетентні, творчі, з величезним почуттям гумору особистості.

Щиро дякуємо гостям, які взяли участь в роботі конференції , О.Г.Морозу, начальнику районної служби зайнятості, Д.В. Ведмідю, головному агроному ФГ "Агросвіт-СВ", Л.А. Чорній, керуючій Глобинською філією банку "Аваль", С.В.Лазаренко, секретарю міської ради, В.І. Сорокіній, підприємцю м. Глобине, Антону Шкурку, випускнику гімназії 2015р. ,учителям-С.О. Макайді, С.В.Жуку, одинадцятикласникам - Олександру Коваленку, Володимиру Костиренку, Денису Величку та Артему Дорошенку! Дякуємо за цікаві розповіді про свій життєвий досвід та фактори, що вплинули на вибір професії.

Кожна історія вибору професії – це історія його власного життєвого шляху. Дослухатися до порад рідних та оточуючих, звісно, варто, але остаточне слово у виборі професії має залишатися за самою людиною. І знайте: майбутнє у ваших руках, і тільки ви ним керуєте.

 

Категорія: Останні новини | Переглядів: 124 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]