17:15
Конференція "Поради батькам майбутніх першокласників"

      26 січня в нашому навчальному закладі відбулася батьківська конференція на тему «Поради батькам майбутніх першокласників».

      Відкрила зібрання директор гімназії Скляр К.І., яка презентувала навчальний заклад, його успіхи і досягнення, познайомила батьків з учителями-початківцями та адміністрацією.

     Продовжила конференцію Яворська Л.К., заступник директора з навчальної роботи, яка ознайомила батьків майбутніх першокласників з умовами зарахування та навчання в гімназії згідно Закону України «Про освіту» та із засадами Нової української школи.

     Левченко Л.Г., учитель майбутнього 1-А класу, підготувала презентацію про те, що потрібно знати і уміти майбутнім школярам та їх батькам.

     Також перед присутніми виступав Калчугін В.М., практичний психолог, який дав поради, як правильно підготувати дитину до школи. «Розпочніть із зясування типу характеру і темпераменту свого першокласника, бо без знання цих основ неможливо вибудовувати модель співпраці, стимулювати розвиток психічних пізнавальних процесів дитини. Ведіть систематичне спостереження за своїми дітьми. Вибудовуйте систему єдиних вимог. Ніколи не потакайте будь-яким їх забаганкам. Це – тупіковий шлях. Формуйте й забезпечуйте потреби учня. Створіть вдома куточок для роботи свого першокласника. Визначте в домі «зону думання». Ретельно підійдіть до одягу та взуття школяра. А головне – слухайте і відчувайте свою дитину. Головне можна побачити тільки серцем», - такі поради дав Василь Михайлович.

      Продовжила зібрання Бессарабова Т.М., учитель-логопед, яка ознайомила батьків з принципом роботи логопедичного кабінету, принципом корекційних занять, зорієнтувала, на що потрібно звернути увагу під час проходження медогляду.

      В кінці конференції Катерина Іванівна наголосила на тому, що «тісна співпраця батьків , громадськості зі школою дає позитивні результати у вирішенні ряду проблем навчання та виховання дітей, покращення умов перебування учнів у навчальному закладі . Педагогічний колектив ставить своїм завдянням максимально зблизити сімю та школу на основі співпраці, взаємоспілкування, взємодопомоги.»

Категорія: Останні новини | Переглядів: 345 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]